Znaleziono 0 artykułów
31.05.2021

Letnie kapelusze marki Ruslan Baginskiy

Pola Dąbrowska

Palące słońce, turkusowa woda i słomkowe kapelusze jak z szafy Scarlett O’Hary. Kampania marki Ruslan Baginskiy na sezon wiosna-lato 2021 autorstwa Henrika Purienne’a przypomina widokówki z wakacji.

Patrząc na archiwalne fotografie eleganckich kobiet i mężczyzn w nakryciach głowy z XX wieku, uznałem, że chciałbym przywrócić im dawną świetność – mówi Ruslan Baginskiy. W 2015 roku założył autorską markę, w której inspiruje się ukraińskimi strojami ludowymi, przeplatając je z nowoczesnymi wpływami.

Pochodzący z RPA Henrik Purienne przygotowując oprawę zdjęciową najnowszej kolekcji modysty, sięgnął wspomnieniami do najgorętszych dni lata. Zabrał ze sobą kilka kapeluszy, w tym modele z szerokim rondem, a także jeden z węższym, inspirowany XX-wiecznym cloche. W jego walizce znalazło się też miejsce dla słomkowego kanotiera ze złocistym łańcuchem i płóciennej czapki marynarskiej z wyhaftowanym emblematem „R.B.”.

Bez pomocy stylisty, fryzjera, wizażysty – tylko on i jego muza, duńska modelka Natasja Madsen – u wybrzeży Kapsztadu stworzyli serię fotografii przypominających filmowe kadry. Nad turkusowym basenem, w cieniu palm, nasycone słońcem – oto wymarzone wakacje.

1/10Najmodniejsze kapelusze na lato 2021

Proszę czekać..
Zamknij