Znaleziono 0 artykułów
11.06.2021
Artykuł partnerski

Flatformy najmodniejszymi klapkami lata

Anna Konieczyńska

Pakujesz już wakacyjną walizkę? W kolekcji kapsułowej Elevated Summer Jenny Fairy znaleźliśmy idealne buty na lato – pastelowe flatformy w stylu lat 90., którym towarzyszą torebki w podobnych odcieniach – o kształcie hobo albo kuferka w rozmiarze XS.

W formie sandałów i klapek, na podeszwie z rafii albo korka, pastelowe albo z motywem egzotycznej skóry. Flatformy, czyli buty na płaskich platformach, zdominowały pokazy kolekcji takich marek, jak Erdem, Ulla Johnson, Simone Rocha, Gabriela Hearst czy Tod’s. W intensywnym odcieniu fioletu takie buty pojawiły się też na wybiegu Versace. Idealnie wpisują się w klimat lata 2021 r. – postpandemicznej radości, ponownych podróży, nowego optymizmu. Na modnych ulicach nosi się je już ze spódnicami za kolano, szerokimi spodniami albo zwiewnymi koronkami. Nawiązują do lat 90., czyli epoki Spice Girls, można je więc komponować także z pochodzącymi z tamtych czasów slip dresses, satynowymi spódnicami à la Carrie Bradshaw czy dzianiną. W kolekcji kapsułowej Elevated Summer Jenny Fairy znajdziemy najmodniejsze flatformy sezonu, dostępne w sześciu kolorach: bieli, czerni, brązie, lawendzie, bananowym odcieniu żółtego i morskiej zieleni. Ich minimalistyczna forma pozwala wybrzmieć wszystkim letnim barwom.

Do flatform pasują torebki, które również nawiązują do mody przełomu wieków. W Elevated Summer znalazły się dwa modele: miękka, o fasonie hobo, jak z przełomu wieków, oraz minikuferek z rączką i długim paskiem. One również dostępne są w sześciu kolorach: klasycznych bieli, czerni i brązie oraz pastelach: lawendzie, morskim i cytrynie. Wszystkie odcienie kojarzą się z lodami owocowymi, fasadami domów we włoskich miasteczkach albo wzorami tie dye na hipisowskich sukienkach. Hobo bags, które kiedyś lansowały Paris Hilton, Nicole Richie czy Sienna Miller, królowały teraz na wybiegach Bottegi Venety, a malutkie torebki to domena Chanel i Diora.

Kolekcję kapsułową sfotografowano na dzikiej plaży, idealnym miejscu wakacyjnej ucieczki od zgiełku. Przy kampanii Jenny Fairy po raz kolejny podjęła współpracę z duetem fotografów Frankiewicz i Rożniata. Przed ich obiektywem stanęły brazylijskie top modelki – Anita Pozzo i Mariana Santana.

Kolekcja kapsułowa Jenny Fairy dostępna jest w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji.

Zdjęcia: Frankiewicz & Rożniata

Modelki: Anita Pozzo, Mariana Santana

Stylizacja: Roxanne Mercerat

Makijaż: Wilson

Włosy: Paca Navarro

Scenografia: Isabel Garcia

Marketing Director: Katarzyna Krawczyk / CCC

Art Director: Maria Mastalerz / CCC

Produkcja: Bartosz Majkowski / CCC

Dom produkcyjny: Visual Crafters

1/23Znaleźliśmy najmodniejsze klapki na lato 2021


Proszę czekać..
Zamknij