Znaleziono 0 artykułów
13.06.2021

Pierwsza plażowa kolekcja marki Patrizia Pepe

Aleksandra Lewandowska

Wakacyjną kolekcją „Go Green” powstałą z ekologicznych tkanin, włoska marka wyraża miłość do natury, dalekich podróży i słońca.

Nowoczesna i kobieca, wzbogacona laminowaniami i błyszczącymi ozdobami, zatopiona w kolorach mango i czerni, z nutami fioletu i żółci. Kolekcja plażowa marki Patrizia Pepe obejmuje stroje kąpielowe, szydełkowe sukienki, luźne bluzki i spodnie palazzo. Oddaje tym samym ducha toskańskich wakacji.

Nonszalancki duch współczesnej kobiety, który reprezentuje zrelaksowaną i świadomą postawę, ponownie łączy się z dalekimi podróżami, odkrywaniem niezapomnianych wysp oraz zachodami słońca. W tej kolekcji miłość do natury wyrażona jest przede wszystkim w wyłącznym stosowaniu odpowiedzialnych przędz i materiałów, które są odpowiedzią na pragnienie ponownego połączenia się z otoczeniem, poprzez szacunek i przejrzystość – mówią przedstawiciele marki.

Elementy kolekcji powstały z ekologicznej wiskozy, poliestru i plastiku z recyklingu oraz nylonowej przędzy z odzysku. Posiadają etykiety, które opisują skład i pochodzenie tkanin.

Kolekcja „Go Green” dostępna jest na stronie www.patriziapepe.com.

 

1/9Zobacz ekologiczną kolekcję plażową Patrizii Pepe

Proszę czekać..
Zamknij