Znaleziono 0 artykułów
13.08.2021

Ganni wiosna-lato 2022: Wibracje na wysokościach

Aleksandra Kupras

Na ten pokaz goście tygodnia mody w Kopenhadze czekali szczególnie. W czwartek 12 sierpnia 2021 roku kolekcję „Higher Love” na wiosnę-lato 2022 zaprezentowała marka Ganni. Pokaz odbył się prawie 100 metrów nad ziemią na szczycie ekologicznej elektrociepłowni CopenHill. Modelki maszerowały w rytm muzyki Justice i Missy Elliott, która rozbrzmiewała z głośników.

Ganni to duńska marka, która łączy klasykę z nonszalancją. Jej znakiem rozpoznawczym są kwiatowe wzory, kopertowe sukienki i przeskalowane swetry. 

Ditte Reffstrup, dyrektorka kreatywna marki, w nowej kolekcji postawiła na street style. Na wybiegu królowały topy, zwiewne sukienki z dzianiny, spódnice w siatkę i dżinsowe kurtki. Nie zabrakło marynarek z charakterystycznym kołnierzykiem Piotrusia Pana. Kreacje zostały również wzbogacone o nowe detale: elastyczne paski w talii i marszczenia na środku sukienek, które sprawiają, że ubrania idealnie współgrają z ruchem ciała. 

Ganni zależy na zrównoważonej modzie. Marka używa materiałów z recyklingu i dba o redukcje odpadów. Gdy modelki przechadzały się po porośniętym drzewami wybiegu, fabryka poniżej zamieniała odpady nienadające się do recyklingu w energię odnawialną dla około 100 000 lokalnych domów.

Ważnym dla marki aspektem jest też różnorodność i inkluzywność. Ditte zaprezentowała kolekcję na modelkach o różnych sylwetkach i ogłosiła, że rozmiarówka marki zostanie rozszerzona do rozmiaru XL.

1/17Ganni wiosna-lato 2022

  1. Moda
  2. Premiery
  3. Ganni wiosna-lato 2022: Wibracje na wysokościach
Proszę czekać..
Zamknij