Znaleziono 0 artykułów
25.08.2021

Premierowo na Vogue.pl: Kolekcja biżuterii Umiar MÉLANGÉ

Aleksandra Kupras

Lśniące perły i połyskliwe koraliki ze srebra są podstawą najnowszej kolekcji marki Umiar. MÉLANGÉ łączy autorskie formy z wyrafinowanymi materiałami. Wśród premierowych modeli znalazły się, m.in. łańcuszek do okularów, naszyjniki, bransoletki i półobręcze. 

Magdalena Brzozowska i Malwina Wysińska założyły markę UMIAR w 2015 roku. Z miłości do prostych form projektantki wymyśliły nazwę definiującą wartości, za którymi podążają: minimalizm, najwyższą jakość wykonania i rzemieślnicze doświadczenie. 

Kolekcja MÉLANGÉ wyróżnia się wysoką jakością. Projektantki mieszają materiały i kształty oraz konwencje i style, aby osiągnąć harmonię. Subtelne sznury koralików idealnie splatają się z różnorodnymi rozmiarami pereł. Nowoczesne połączenia metali to kompromis między złotem a srebrem.

W sprzedaży pojawią się również elastyczne pierścionki na gumce i obrączki z ruchomymi koralikami. 

Dodatki marki UMIAR są uniwersalne i uniseksowe. – Naszą biżuterię projektujemy dla wszystkich. Naszyjnik z pereł i koralików ze srebra pasuje każdemu i każdej, bez względu na płeć, wiek, porę dnia czy roku – tłumaczą projektantki. 

Zdjęcia: Borys Synak
Asystent fotografa: Aleksander Balcerek
Makijaż i włosy: Iza Kućmierowska
Stylizacja: Malwina Wysińska, Magdalena Brzozowska
Modelka: Tina | Uncover Models
Model: Izaak | X Management

1/14Tylko u nas: Kolekcja biżuterii Umiar MÉLANGÉ

Proszę czekać..
Zamknij