Znaleziono 0 artykułów
14.09.2021

Bombshe na sezon jesień-zima 2021: Zaplanowana harmonia

Aleksandra Kupras

Bombshe podąża za ideą zrównoważonej mody. Marka oferuje ponadczasowe ubrania najwyższej jakości, z których skompletujemy kapsułową garderobę. W  nowej kolekcji na sezon jesień-zima 2021 udowadnia, że styl nie musi być uzależniony od ilości odzieży w szafie.

Kolekcji Bombshe na jesień-zimę 2021 przyświeca myśl: „im mniej, tym lepiej”. W najnowszej ofercie marki królują oversize’owe, dzianinowe swetry, bluzy z mikromodalu, wygodne koszule i sukienki typu „mała czarna”. Kolorystyka ubrań utrzymana jest w odcieniach bieli, czerni i beżu, która ułatwi klientkom stworzenie dopasowanej, subtelnej stylizacji.

Przy okazji premiery nowej kampanii marka Bombshe debiutuje z linią premium. Znajdują się w niej m.in. wełniane spodnie i marynarki, tradycyjne trencze oraz klasyczne płaszcze. Do produkcji wykorzystana została przyjemna w dotyku czesana bawełna oraz wełna merino znana z antybakteryjnych i termoregulacyjnych właściwości.

Marka Bombshe powstała w 2016 roku dzięki inicjatywie Katarzyny Heider-Pryjmy Anny Nowak-Krzywańskiej i Marcina Pryjmy. Twórcom zależy na szerzeniu wiedzy na temat budowania garderoby kapsułowej. Siedziba firmy i jej kameralna szwalnia mieszczą się we Wrocławiu.

- Bombshe to pochwała kobiecości na własnych warunkach, komfort, poszanowanie dla środowiska, dla tworzących markę ludzi i klientów. Nie ma miejsca na pogoń za sezonowymi trendami, ale w zamian za to jest świadoma moda, wygoda i doskonała jakość - opowiadają założyciele marki. 

Projekty z nowej kolekcji na sezon jesień-zima 2021 zostały podzielone na dropy. Każdy z nich ma premierę w piątki na stronie bombshe.com. Sample z kampanii dostępne są w showroomie agencji Rebell Concept w biurze przy ul. Mokotowskiej 43/206 w Warszawie. 

Fotograf: Paweł Sierakowski

Modelka: Sasha Obodianska

Włosy & Make-up: Małgorzata Szumiło

Koncept i produkcja: Katarzyna Heider-Pryjma, Anna Nowak-Krzywańsk

1/10Zobacz najnowszą kolekcję Bombshe na jesień-zimę 2021

Proszę czekać..
Zamknij