Znaleziono 0 artykułów
14.09.2021

Za kulisami MET Gali 2021

Elise Taylor / Zdjęcia Hunter Abrams i Tyrell Hampton

Po dwóch latach przerwy moda ponownie zagościła na historycznych korytarzach Metropolitan Museum of Art. Zaglądamy za kulisy tego wyjątkowego wydarzenia.

Motyw przewodni tegorocznej gali “In America: A Lexicon of Fashion” wymagał od gości wpasowania się w dress code nawiązujący do „niepodległości Ameryki”. Timothée Chalamet postawił w swojej stylizacji na dresowe spodnie od Haidera Ackermanna, które dopełnił klasycznymi conversami. Współprowadząca tegoroczną galę Billie Eilish pojawiła się na słynnych schodach w sukni Oscara De La Renty z długim trenem, a Jennifer Hudson dumnie pozowała przed stojącym w centralnej części sali dębem.

Menu na kolację przygotowało dziesięciu obiecujących szefów kuchni z Nowego Jorku, a wśród dań znalazł się między innymi chleb kukurydziany z mlekiem kokosowym i zielonymi warzywami autorstwa Lazarusa Lyncha, kremowa kasza pęczak z kukurydzą, piklowaną rzepą i pieczonymi grzybami autorstwa Emmy Bengtsson i Junghyun Park oraz „Jabłko” Thomasa Raquel składające się z musu jabłkowego i konfitowanego jabłka w glazurowanym calvadosie, serwowanego w kształcie owocu.

Oto zdjęcia zza kulis tegorocznej MET Gali wykonane przez Huntera Abramsa i Tyrella Hamptona.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.com

1/80Za zamkniętymi drzwiami: Zaglądamy za kulisy MET Gali

Proszę czekać..
Zamknij