Znaleziono 0 artykułów
16.09.2021

Jubileuszowy pokaz Deni Cler w Łazienkach Królewskich

Pola Dąbrowska

Plejada gwiazd i najgorętsze trendy sezonu. 2 września w restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich odbył się pokaz Deni Cler na jesień-zimę 2021. Dom mody świętował 50-lecie istnienia i 30 lat obecności na polskim rynku. – Projekty Deni Cler szyte są w Polsce. Nasi rodzimi konstruktorzy i krawcy to wyjątkowi specjaliści, którzy cieszą się renomą w całej Europie. Jesteśmy dumni, że możemy czerpać z ich doświadczenia – mówiła prezeska marki Iwona Kossmann.

„La vita è bella”, „Życie jest piękne” – tak zatytułowano drugą odsłonę uroczystości towarzyszących podwójnemu jubileuszowi Deni Cler i zarazem kolekcję marki na sezon jesień-zima 2021. Projektanci zdają się powtarzać: „Chcemy żyć i cieszyć się każdą chwilą”. Jednocześnie, jak mówi prezeska marki Iwona Kossmann, to ubrania powstałe w duchu mody postpandemicznej: – Bo kto raz zrezygnował z formalnego ubioru, nieprędko odda swoje prawo do wygody. Dlatego w kolekcji podzielonej na sześć kapsuł nazwanych kolejno: „Let’s party”, „Back to office”, „Black label”, „Happy shopping”, „Give me a hug” oraz „I can and I will”, znalazły się zarówno otulające sylwetkę kaszmirowe dresy i monumentalne płaszcze z wełny, ubrania zaprojektowane z myślą o wczesnojesiennych imprezach i spotkaniach w gronie przyjaciół oraz kultowe garnitury, ale skrojone tak, by zapewniały komfort.

(Fot. materiały prasowe)

Wyjątkowy pokaz – przy, którym oprócz projektantów pracował sztab stylistów fryzur z zespołu Gold Polska i makijażystów Estée Lauder – odbył się w restauracji Belvedere w warszawskich Łazienkach Królewskich. Z pierwszego rzędu oglądały go osobistości świata mody i biznesu oraz plejada gwiazd. Wśród nich znalazły się między innymi Urszula Dudziak, Ewa Kasprzyk oraz Beata Ścibakówna. Wydarzenie uświetnił występ Patrycji Markowskiej. – Od 50 lat reprezentujemy nurt slow fashion. Dążymy do tego, żeby naszym klientkom zapewniać ubrania najwyższej klasy i to się udaje, z czego jesteśmy bardzo dumni – mówiła na zakończenie wieczoru Iwona Kossmann.

1/20Zapraszamy za kulisy. Zobacz jak Deni Cler świętowało swoje 50-lecie!

Proszę czekać..
Zamknij