Znaleziono 0 artykułów
22.09.2021

Kapsułowa kolekcja od Saint Laurent i Mytheresa

Michalina Murawska

Drapieżne sukienki mini łączone z wysokimi kozakami, obszerne płaszcze w kratkę księcia Walii, eleganckie bermudy i dopasowane dżinsy – tak mogłyby dziś nosić się ikony londyńskiego stylu z lat 60. i 70. Ich buntowniczy, zawadiacki i intrygujący styl wybrzmiewa z kapsułowej kolekcji, jaką dla platformy Mytheresa zaprojektował dyrektor kreatywny Saint Laurent Anthony Vaccarello.

Niemiecka platforma zakupowa serwuje klientkom i klientom kolejną wyjątkową limitowaną kolekcję. Tym razem powstała we współpracy z Saint Laurent. Dyrektor kreatywny domu mody Anthony Vaccarello wielokrotnie odwoływał się do estetyki marki z lat 60. i 70. – czasów, kiedy Yves Saint Laurent podważał dotychczasowy porządek, śmiało przekraczał granice i proponował innowacyjne rozwiązania. Nic dziwnego, że kolorowy, buntowniczy i ekstrawertyczny duch tamtych lat wybrzmiewa także i w tych projektach.

W skład kolekcji weszły zarówno świetne okrycia wierzchnie (kożuchy, płaszcze), jak i krótkie sukienki w kwiatki i groszki, eleganckie marynarki oraz bluzki boho noszone z dopasowanymi dżinsami o lekko rozszerzanych nogawkach.

Kolekcja dostępna jest tylko w Mytheresa.com.

1/13Sex, drugs and Saint Laurent – zobacz kolekcję marki dla platformy Mytheresa

  1. Moda
  2. Premiery
  3. Kapsułowa kolekcja od Saint Laurent i Mytheresa
Proszę czekać..
Zamknij