Znaleziono 0 artykułów
15.10.2021

Kolekcja Lasocki jesień-zima 2021: Modne dodatki dla całej rodziny

Redakcja Vogue.pl

Klasyczne, ponadczasowe, wygodne i w łatwych do wystylizowania kolorach. Z nowej kolekcji Lasocki inspiracje mogą czerpać wszystkie pokolenia – marka oferuje świetne modele dla kobiet, eleganckie oraz sportowe opcje dla mężczyzn i solidne propozycje dla najmłodszych.

Wybór modeli w najnowszej kolekcji Lasocki przekona nawet najbardziej wybrednych. Od nawiązujących do męskiego stylu mokasynów, przez modne kozaki i kowbojki, aż po stylizowane na sztyblety botki – oferta dla kobiet opiera się na klasyce, jednak nie jest pozbawiona modnego charakteru. Linię damską dopełnia świetna oferta torebek – pojemnych shopperek, kuferków odpowiednich do noszenia zarówno do pracy, jak i na wieczór oraz inspirowanych stylem retro modeli w kształcie półksiężyca.

 

Marka trzyma rękę na pulsie i widzi, jak bardzo zacierają się granice między modą typowo damską a męską. Stąd kolorystyka propozycji dla panów jest zbliżona do tej z linii dla kobiet. Oprócz jesiennych botków i traperów przygotowano też dla nich stylowe sneakersy.

Lasocki nie zapomina także od najmłodszych – solidnie wykonane, wygodne i trwałe buty dla dzieci to jeden z filarów marki. Rodzice mogą na ten sezon zaopatrzyć swoje pociechy w sznurowane botki z paskiem na kostce, mini-sztyblety oraz sportowe buty na podwyższonej podeszwie.

Rodzinną i radosną kampanię sfotografował Dan Beleiu.

 

Kolekcja Lasocki jest już dostępna w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji.

 

Zdjęcia: Dan Beleiu

Modelki i modele: Bette Franke, Ilja Cornelisz, Boris Cornelisz, Lucas Cornelisz, Foss Cornelisz, Axelle Doue, Laura Julie, Daniela F, Arturus Pelcer, Hania, Matylda, Róża, Igor

Stylizacja: Karla Gruszecka

Makijaż: Wilson

Włosy: Michał Bielecki

Scenografia: Anna Szczęsna

Marketing Director: Katarzyna Krawczyk / CCC

Art Director: Maria Mastalerz / CCC

Produkcja: Bartosz Majkowski / CCC

Dom produkcyjny: Papaya Films

8/29Nowa kolekcja Lasocki łączy pokolenia

Proszę czekać..
Zamknij