Znaleziono 0 artykułów
15.10.2021

Premierowo na Vogue.pl: Kolekcja „Powrót do korzeni” marki Mandel

Hanna Łopuszyńska

Morsko-industrialna sesja kolekcji „Powrót do korzeni” (ang. "Back to the roots") marki Mandel zabiera nas w podróż po ostatnie promienie greckiego słońca, zarówno by oddać cześć klasyce, jak i przedstawić jej twórcze reinterpretacje. A wszystko w duchu zrównoważonej mody.

Marka Mandel powstawała w trzech europejskich miastach: Warszawie, Zurychu oraz Kopenhadze. Owocem tej różnorodności jest świadomość tego, co najważniejsze. Wyrasta z niej poszanowanie tradycji, ale także chęć patrzenia w przyszłość.

W nowej kolekcji „Powrót do korzeni” znajdziemy klasycznych modele marki, jak i ich nowe interpretacji. Sztandarowa Almond Bag została wzbogacona o wymienną rączkę ze zdobieniami w formie szylkretowych kamyków o nieregularnych kształtach. Inne bestsellerowe modele wykonano z tworzywa o wyglądzie skóry jaszczurczej w brązowym i czarnym odcieniu. Pojawia się także pomarańczowy wzór skóry krokodylej.

Nowością jest torebka Mandel Pouch. Zaprojektowano ją dla klientek, które chciały, by wnętrze torby można było w łatwy sposób można dopasować do indywidualnych potrzeb. Torebka, inaczej niż inne z kolekcji Mandel, nie ma przegródek.

Większość modeli pojawi się w wypożyczalni, którą marka udostępnia na swojej stronie internetowej. Możliwość wypożyczenia na dobę to krok w stronę zrównoważonej mody. Obok ograniczenia produkcji i pozostawiania w asortymencie tych samych bądź zmodyfikowanych modeli, wpisuje się w ważną dla marki ideę mody cyrkulacyjnej.

Kampania kolekcji „Powrót do korzeni” sfotografowana analogowo przez Łukasza Kusia powstawała w morskich i miejskich plenerach Grecji.

 

Modelki: Marika Moskal i Marysia Janaszek

Zdjęcia: Łukasz Kuś

Makijaż: Jo Berdzińska

Stylizacja: Paweł Kędzierski

 

1/35Premierowo na Vogue.pl: Kolekcja „Powrót do korzeni” marki Mandel

Proszę czekać..
Zamknij