Znaleziono 0 artykułów
16.04.2019

Premierowo na Vogue.pl: Kampania Rosa Gold Chains na wiosnę-lato 2019

Katarzyna Pietrewicz

Najnowsza kolekcja polskiej marki Rosa Gold Chains, ponownie sfotografowana przez duet: Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik, ma podkreślić osobowość kobiety. 

– Podczas pracy nad kolekcją na wiosnę-lato 2019 zależało mi, aby projekty Rosy nadal pozostały minimalistyczne w formie, ale tym razem zwracały uwagę dużo śmielszą i zdobną strukturą ­– wyznaje projektantka i założycielka marki Agnieszka Rosa, z którą mieliśmy okazję porozmawiać pół roku temu tuż przed oficjalnym otwarciem butiku marki w Poznaniu.

Rosa podkreśla, że praca jest jej największą pasją. Nie ustaje więc w poszukiwaniach nowych rozwiązań, dzięki którym ręcznie wykonana biżuteria staje się jeszcze bardziej wyjątkowa. Nie inaczej jest w sezonie wiosenno-letnim, w którym projektantka postanowiła skupić się na detalach.

W kolekcji znajdziemy więc m.in. model pierścionka z kamieniem górskim. Różyczki zostały w nim wyrzeźbione na spodzie kamienia przez artystę specjalizującego się w tej technice. Dzięki temu pierścionek wygląda jak małe dzieło sztuki z kwiatami zatopionymi w krysztale. Wśród propozycji znajdziemy także projekty inspirowane stylem Art déco, np. wiszące kolczyki oprawione prazjolitem, a także modele z perłami inspirowane z kolei podwodnym światem: – Zainteresowała mnie struktura muszli, jej nieregularny kształt i to, że każda z nich jest inna, przez co tak niepowtarzalna – tłumaczy projektantka. Bransoletki i kolczyki na wiosnę-lato 2019 nabierają w kolekcji współczesnego charakteru dzięki zabiegowi gniecenia złota.

Minimalistyczna kampania, wykonana w całości na kliszy filmowej, idealnie oddaje ducha marki. Modelka Maria Zakrzewska hipnotyzuje spojrzeniem, pozując przed obiektywem polskich fotografów na prostym, niezmąconym niczym tle. Cała uwaga skupia się na biżuterii, z której bije romantyzm. Jak pokazuje najnowsza kampania, nosić ją możemy na co dzień. Kolczyki, bransoletki, naszyjniki i pierścionki mają być bowiem dopełnieniem naszego stylu i elementem, który podkreśli naszą osobowość.

Zdjęcia: Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik /DASAgency

Modelka: MariaZakrzewska / Division

Stylizacja: Daria Biedrzycka

Włosy i makijaż: AnetaKostrzewa

1/16Premierowo na Vogue.pl: Kampania Rosa Gold Chains na wiosnę-lato 2019

  1. Moda
  2. Premiery
  3. Premierowo na Vogue.pl: Kampania Rosa Gold Chains na wiosnę-lato 2019
Proszę czekać..
Zamknij