Znaleziono 0 artykułów
22.05.2019

Twin Room: Nostalgia Wesa Andersona

Basia Czyżewska

Przygody stylowych bliźniaczek na wakacjach stały się puntem wyjścia kampanii nowej kapsułowej kolekcji marki Reserved.

Jest elegancki i ekscentryczny. Uwielbia symetrię, kolorystykę lat 60. Ma prawdziwą słabość do lornetek i… małej hecy, bo w jego świecie nic nie jest do końca na serio. Styl filmów Wesa Andersona jest fenomenem, który już dawno wyszedł poza kinematografię i doskonale odnalazł się w branży mody. Na przykład Prada wielokrotne współpracowała z reżyserem, zlecając mu realizację filmu modowego, reklamę zapachu Candy, czy projekt baru w mediolańskim Fondazione Prada, gdzie w różu kanap, przy nostalgicznej muzyce, można rozpłynąć się jedząc najbardziej wyrafinowane włoskie słodycze.

Teraz, pod pretekstem lookbooka kapsułowej kolekcji „Twin Room”, marzycielski świat Wesa został przywołany przez Reserved.

„Błękit morza – burzowe niebo, przydrożny zagajnik towarzyszą wakacyjnej podróży samochodem z przegrzaną chłodnicą” – taki kontekst do historii o bliźniaczkach na wakacjach dopisuje marka, a przeskalowane kapelusze, dzianinowe swetry w paski, czy pastelowe kombinezony świetnie odnajdują w pierwszoplanowych rolach. 

Autorem zdjęć jest Marcin Kempski, za film odpowiada Szymon Dudka, a stylizacje do dwóch projektów stworzyła Ewelina Gralak.

3/8Twin Room: Nostalgia Wesa Andersona

Proszę czekać..
Zamknij