Znaleziono 0 artykułów
23.05.2019

Giambattista Valli zaprojektuje kolekcję dla H&M

Anna Konieczyńska

Projektant słynący z pełnych przepychu kreacji haute couture podjął współpracę ze szwedzką marką. Jej efekty będziemy podziwiać już 7 listopada w sklepach H&M na całym świecie.  Ale już w najbliższą sobotę do sprzedaży trafią pierwsze sylwetki i kilka dodatków!

Pochodzę z Rzymu, ale przeprowadziłem się do Paryża, żeby założyć dom mody haute couture z prawdziwego zdarzenia – opowiada Giambattista Valli w zapowiedzi kolekcji, powstającej we współpracy z H&M. Ubrania Włocha będzie można w szwedzkiej marce kupić już 7 listopada 2019 roku.

Valli słynie z pełnych przepychu sukni – złożonych z układających się kaskadowo falban, przeskalowanych, zakończonych trenem. Wyróżniają je także barwy – intensywne, niczym owocowe sorbety. Pokochały je gwiazdy tak różne jak Lady GaGa i Lily Collins, Emma Roberts i Gal Gadot, Lupita Nyong'o i Olivia Palermo. Na tegoroczną galę MET Valli ubrał aż 14 gwiazd. A dziś na gali amfAR w Cannes premierowe kreacje z kolekcji dla H&M włożą Kendall Jenner, Chiara Ferragni, Bianca Brandolini, Chris Lee [Li Yuchun], H.E.R. i Ross Lynch.

Kendall Jenner z projektantem w sukni jego projektu na gali amfAR (Fot. Getty Images)

Teraz dziewczyny na całym świecie, które do tej pory projekty kreatora oglądały tylko na czerwonych dywanach, będą mogły włączyć je do własnej garderoby. W sam raz na sezon ślubny 2020!

Anne-Sofie Johannson, Chiara Ferragni, H.E.R., Giambattista Valli, Bianca Brandolini, Chris Lee i Ross Lynch w Cannes (Fot. Getty Images)

„Creative, cool and couture-like” – taka będzie limitowana kolekcja. Uwaga: pierwsze sylwetki i kilka dodatków trafi do sprzedaży już w tę sobotę! 

 

1/22Giambattista Valli zaprojektuje kolekcję dla H&M

  1. Moda
  2. Premiery
  3. Giambattista Valli zaprojektuje kolekcję dla H&M
Proszę czekać..
Zamknij