Znaleziono 0 artykułów
13.06.2019

Szefowa stylistów „Vogue Polska” wybiera stylizacje na drugi weekend H&M Loves Music

Redakcja Vogue.pl

Przed nami kolejny weekend koncertów organizowanych w ramach festiwalu H&M Loves Music. Jeśli brak wam pomysłu na letnią stylizację, zajrzyjcie do salonu H&M przy Marszałkowskiej w Warszawie. Co tydzień czeka tam na was specjalna strefa „Vogue Polska”, w której swoje ulubione projekty wybiera nasza szefowa stylistów, Karolina Gruszecka.

Tegoroczny festiwal H&M Loves Music zaczął się bardzo energetycznie, bo od nasyconych różnorodnymi dźwiękami utworów Bass Astral, Mroza i JIMKA. Kolejny weekend zapowiada się bardziej lirycznie, na scenie wystąpią bowiem Kortez, O.S.T.R i Basia Wrońska. Nie oznacza to jednak, że w modzie będzie mniej kolorowo. Jak pokazuje selekcja szefowej stylistów „Vogue Polska”, Karoliny Gruszeckiej, nadal będziemy bawić się, ubrani w zwiewne sukienki we wzory i koszule w stylu boho. Narzucimy na nie oversize'owe kimona.

Fot. Katarzyna Marcinkiewicz

Selekcja Karoliny już trafiła do sklepu. Podobnie jak w zeszłym tygodniu znajdziecie w niej zarówno propozycje dla kobiet, jak i mężczyzn oraz zestawy przygotowane z myślą o różnych typach sylwetki: szalone minisukienki, bardziej minimalistyczne spódnice do połowy łydki, topy bez ramiączek i militarne kombinezony, które możecie nosić z kowbojkami i letnimi klapkami.

Fot. Katarzyna Marcinkiewicz

 

1/23Szefowa stylistów „Vogue Polska” wybiera stylizacje na drugi weekend H&M Loves Music

Proszę czekać..
Zamknij