Znaleziono 0 artykułów
18.06.2019

Najnowsza kampania Jagg: Kobiecość, tajemnica i vintage

Anna Konieczyńska

Chwilę po tym, jak podziwialiśmy wnętrza nowego butiku Jagg, oglądamy zdjęcia Gosi Turczyńskiej. Ukazują eteryczną, choć zmysłową dziewczynę, która docenia piękno unikatowej biżuterii. 

Nowy butik Jagg jest miejscem wyjątkowym. Przy warszawskiej ulicy Mokotowskiej powstała przestrzeń pełna światła, ciepłych kolorów i świeżych kwiatów. Za projekt akcesoriów do wnętrza z okrągłymi lustrami, lampami o takim samym kształcie i powtarzającymi motyw ramkami, w których wyeksponowano biżuterię, odpowiedzialne jest studio Mar'a Design. Stworzone przez Agatę Melerską i Zofię Wyganowską przedmioty idealnie współgrają z projektami twórczyni Jagg, Jagody Marudy.

Najnowszą biżuterię Jagg można oglądać nie tylko w butiku, ale także na zdjęciach Gosi Turczyńskiej. Rozbielone, odrobinę senne, a z pewnością tajemnicze fotografie przywodzą na myśl kadry z filmów z lat 70-tych. To nie przypadek, bo retro, vintage i szacunek dla tradycji od zawsze wpisane były w założenia marki. Równolegle oferowane są nowe kolekcje i modele vintage sprzed wojny. W tej linii znalazły się tym razem m.in. otwierane medaliony ze złoconego mosiądzu, pierścionki z brylantami, szafirami, rubinami czy szmaragdami oraz złote bransolety i broszki z granatami. Wszystkie powstały w pracowniach dawnych mistrzów złotnictwa.

Projekty współczesne obejmują natomiast biżuterię z motywami jaskółek i węży, jako że niegdyś jaskółka dawana przez kochanka była znakiem wiecznego oddania, a splecione węże na pierścionkach symbolizowały nieskończoną miłość. W wydaniu Jagg wykorzystano te symbole np. na kolczykach kołach. Ponadto w kolekcji można znaleźć minimalistyczne pierścionki z kamieniami szlachetnymi, delikatne sygnety z monogramem, czy bransolety obręcze ozdobione perłami. Każdy z tych przedmiotów jest wyjątkowy, zawieszony między współczesnością a modą retro, przeznaczony dla kobiet, które roztaczają wokół siebie aurę tajemnicy.

Modelka: Maria Konieczna/Gaga Models Zdjęcia: Gosia Turczyńska
Makijaż i włosy: Aga Wilk
Stylizacja: Maja Naskrętska
Wnętrza: Yestersen

1/11Najnowsza kampania Jagg: Kobiecość, tajemnica i vintage

  1. Moda
  2. Premiery
  3. Najnowsza kampania Jagg: Kobiecość, tajemnica i vintage
Proszę czekać..
Zamknij