Znaleziono 0 artykułów
19.06.2019

Szefowa stylistów „Vogue Polska” wybiera stylizacje na ostatni weekend H&M Loves Music

Redakcja Vogue.pl

Karolina Gruszecka kierując się charakterem artystów i najnowszymi trendami, skomponowała swoje propozycje.

W tym roku czerwiec jest wyjątkowo gorący, a koncerty H&M Loves Music – od Jimka Symphonixx bis przez Korteza aż po Brodkę –  tylko podnoszą temperaturę. Dwa festiwalowe weekendy z najciekawszymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej już za nami. Dostarczyły nam wyjątkowych emocji, przeżywanych w roztańczonym tłumie. Teraz pora przygotować się na dwa ostatnie wieczory.

Karolina Gruszecka (Fot. Mateusz Tyszkiewicz)

W piątek, 21 czerwca scenę przejmie energiczny polski hip-hop – PlanBe, a później Bedoes i Solar. W sobotę za to publiczność zaczarują dwie wyjątkowe  wokalistki i songwriterki – Natalia Przybysz i Monika Brodka.

Karolina Gruszecka, szefowa stylistów „Vogue Polska”, kierując się charakterem artystów i najnowszymi trendami, specjalnie na ten ostatni weekend festiwalu skomponowała swoje propozycje stylizacji.

Nastrój budują kolory. Jeśli czerń, to wpadająca w szarość i błękit, mocna, ale nigdy przytłaczająca, bo przełamana czystą bielą. Energię wprowadzają wzory – klasyczny prążek, tie-dye w klimacie lat 70., czy bogate roślinne grafiki.

W sugestiach Karli panują ład i harmonia. Nie ma nic złego chodzeniu w kompletach (szorty i bluzka) tak samo, jak w powtarzaniu koloru (koszula ze wzorem i spodnie). A wieczorem zawsze warto mieć pod ręką kurtkę – skórzaną motorową albo klasyczną dżinsową.

Ubrania z selekcji są już dostępne w sklepach H&M.

1/15Szefowa stylistów „Vogue Polska” wybiera stylizacje na ostatni weekend H&M Loves Music

Proszę czekać..
Zamknij