Znaleziono 0 artykułów
24.06.2019

Limitowana kolekcja KAASKAS na lato 2019

Julia Właszczuk

Nowa kolekcja KAASKAS to ukłon w stronę kobiet ceniących w modzie ponadczasowość, jakość i unikatowość. Letnia linia marki jest dostępna online oraz częściowo stacjonarnie w warszawskich butikach Collage i Kyosk.

KAASKAS to wyjątkowa marka, stawiająca na ponadczasowy szyk, najwyższą jakość tkanin i unikatowość ubrań, tworzonych w niewielkich seriach, zgodnie z zasadami mody zrównoważonej. Najnowsza kolekcja polskiego brandu została stworzona z myślą o stałych klientkach, które dostarczyły najważniejszej inspiracji dla letniej linii ubrań i akcesoriów.  

– Kobiety KAASKAS są kreatywne i tak też podchodzą do swojego stylu – mówi projektantka Kasia Skórzyńska. – Chcą mody jakościowej i przemyślanej, która zostanie z nimi na długo, która uzupełni ich szafę o to, co potrzebne – dodaje. Letnia kolekcja została stworzona od początku do końca przez właścicielkę KAASKAS, która tym razem wcieliła się również w rolę autorki kampanijnych zdjęć. Bohaterką analogowej sesji została właścicielka pracowni cukierniczej PANNA oraz wieloletnia przyjaciółka i klientka marki, Aleksandra Jankiewicz. 

W letniej kolekcji znajdziemy zwiewne sukienki JONI uszyte w Warszawie z najwyższej jakości tkanin, takich jak włoski batyst i len, które świetnie się sprawdzą w upalne dni. Swoją nazwę zawdzięczają kanadyjskiej piosenkarce Joni Mitchell. Na entuzjastki stylu KAASKAS czekają również wzorzyste torby ZADIE w stylu boho w dwóch rozmiarach, inspirowane pisarką i eseistką Zadie Smith, a także wakacyjny must have, czyli delikatne chusty pareo. W palecie barw dominują żywe kolory, takie jak cytrynowy żółty i głęboka purpura. W kolekcji królują motywy kwiatowe, często zestawione z wielobarwnymi prążkami.

1/7Limitowana kolekcja KAASKAS na lato 2019

Proszę czekać..
Zamknij