Znaleziono 0 artykułów
13.09.2019

Anka Krystyniak: Symbole na 2019 rok

Katarzyna Pietrewicz

Półksiężyc, gwiazdy, motywy orła – biżuteria polskiej projektantki to amulety, z którymi trudno się rozstać. Na nadchodzący rok w kolekcji Anki Krystyniak znajdziemy dobrze znane wzory, ale także nowości, zaprezentowane w odważnej kampanii.

Naszyjnik Lunula z zawieszką w kształcie półksiężyca, z kamieniami oraz symbolem gwiazdki szybko stał się ulubionym naszyjnikiem polskich influencerek i redaktorek mody. Nic dziwnego, bo Anka Krystyniak, tworząc biżuterię, posługuje się symbolami, które mają za zadanie sprawować pieczę nad ich posiadaczkami. W tym wypadku sierp księżyca, czyli Luny, symbolizuje kobiecą energię, a także kreatywność i realizację marzeń.

Absolwentka Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi fascynuje się numerologią i symboliką, dlatego jej biżuteria często odwołuje się do motywów religijnych i etnicznych. W najnowszej kolekcji na 2019 rok projektantka łączy dobrze znane klasyki z nowościami, wśród których znalazły się delikatne naszyjniki i masywne sygnety ze złota, a także biżuteria wykonana ze srebra i kamieni naturalnych. Pierścionki Chai, Isztar, a także czaszki w nadchodzącym sezonie Anka Krystyniak oferuje w złocie próby 585 oraz wzbogacone ręcznie zakuwanymi brylantami. W ofercie marki znajdziemy także bransoletki w stylu boho oraz delikatne naszyjniki.

Projekty z kolekcji prezentuje odważna kampania autorstwa Borysa Synaka. Przed jego obiektywem pozowała polska top modelka Maja Salamon.

 

1/8Anka Krystyniak: Symbole na 2019 rok

Proszę czekać..
Zamknij