Znaleziono 0 artykułów
31.10.2019

Premierowo na Vogue.pl: Kampania „I Knit You Back” marki Roboty Ręczne

Katarzyna Pietrewicz

Jesienne wakacje w wełnianym swetrze, który dziergała nasza babcia. W taką podróż założycielka i projektantka Robót Ręcznych Marta Iwanina-Kochańska zabiera klientki w najnowszej kampanii marki.

Romantyczne kadry znad brzegu morza, beztroska, którą pamiętamy z czasów dzieciństwa, a w tle modelka, która na każdym zdjęciu skrupulatnie zakrywa twarz. Dzięki temu cała uwaga skupia się na projektach, które tym razem prezentuje właścicielka marki Roboty Ręczne. – Pozuję osobiście, ponieważ to dla mnie wyjątkowy projekt, bardzo bliski mojemu sercu – mówi Marta Iwanina-Kochańska. – Nie pokazuję twarzy, bo chciałabym nawiązać do wspomnień, które nasi klienci również noszą w sobie. Ja zabrałam swetry na jesienne wakacje, bo robótki babci kojarzą mi się z czasem wolnym, z ciepłem i beztroską – dodaje projektantka. 

„I Knit You Back” to powrót do najmłodszych lat, dzianiny i gryzącej wełny, z której spod ręki ukochanej babci wychodziły niezwykłe swetry. W kolekcji znajdziemy wyjątkowe kardigany, które zostały wykonane tylko w pojedynczych egzemplarzach. Ten model będzie pasował zarówno do klasycznych topów, jak i do eleganckich koszul. Charakterystyczny dla marki krój oversize króluje w kolekcji, a uzupełniają go skórzane i drewniane guziki. Sploty oraz kolory, które odwołują się do odcieni ziemi, to ukłon w stronę ponadczasowości.

1/13Premierowo na Vogue.pl: Kampania „I Knit You Back” marki Roboty Ręczne

Proszę czekać..
Zamknij