Znaleziono 0 artykułów
06.12.2019

Premierowo na Vogue.pl: Kolekcja Cloudmine „Tesori”

Katarzyna Pietrewicz

Butik założony przez Mariannę Grzywaczewską rok temu świętował dziesiąte urodziny. Dziś Cloudmine prezentuje nową odsłonę sklepu internetowego oraz kolekcję świątecznych skarbów.

Zaczęło się od sklepu internetowego z ubraniami vintage. Marianna Grzywaczewska, założycielka i właścicielka Cloudmine, po kilku latach postanowiła jednak przekształcić go w przestrzeń z produktami polskich projektantów, takich jak Ania Kuczyńska, Michał Szulc czy Justyna Chrabelska. Niedługo później przy ul. Paryskiej 17 na warszawskiej Saskiej Kępie powstał butik ze starannie wyselekcjonowanymi ubraniami i przedmiotami. Adres stał się również miejscem wystaw, spotkań poświęconych zrównoważonej modzie oraz prezentacji kolekcji polskich twórców.

Po ponad 11 latach Cloudmine z dumą prezentuje nową odsłonę sklepu internetowego. Z myślą o klientach powstała platforma, która ma być intuicyjna. Odwiedzający butik online będą również mogli poznać bliżej zespół Cloudmine, a przede wszystkim przyświecające mu idee. Na blogu użytkownicy zajrzą za kulisy działania marki, przeczytają rozmowy z przyjaciółmi platformy oraz zapoznają się z aktualnościami.

Nową stronę Cloudmine promuje świąteczna minikolekcja – Cloudmine „Tesori”. Zeszłoroczne „Coccole”, czyli po włosku przytulanie, ustępuje miejsca czułym słówkom. „Tesori”, czyli po włosku skarby, według Grzywaczewskiej oddają atmosferę kolekcji, która inspirowana była Włochami i Francją. Jakie perełki proponuje marka? Wykonane w Polsce ze 100-proc. jedwabiu apaszki Ondata i Eclissi, które zaprojektował grafik Edgar Bąk. Jedwabne są także akcesoria stworzone we współpracy z Natalią Siebułą. Nie zabrakło także bestsellerowych sukienek, topów, spódnic i spodni autorstwa projektantki. Sprawdzony pomysł na prezent? Cloudmine proponuje autorskie herbaty i świece, które pachną jak sycylijskie lato.

1/21Premierowo na Vogue.pl: Kolekcja Cloudmine „Tesori”

Proszę czekać..
Zamknij