Znaleziono 0 artykułów
25.02.2020

Premierowo na Vogue.pl: Kampania Mango wiosna-lato 2020

Michalina Murawska

Viva la Mexico! W nowym sezonie Mango zabiera nas na rozgrzane słońcem i tętniące życiem ulice Valladolid i Mérida. Za obiektywem stanął niezawodny Glen Luchford, a przed jego aparatem – plejada supermodelek: Vittoria Ceretti, Rebecca Longedyke i Anna Ewers.

Fotografował młodą Kate Moss, Björk i Mariecarlę Boscono. Zrealizował najbardziej kultowe sesje dla francuskiego „Vogue’a” i „i-D”. Należy do stałych współpracowników dyrektora kreatywnego Gucci, Alessandra Michelego. Glen Luchford – jeden z najbardziej znanych i utytułowanych fotografów świata mody – po raz kolejny stanął za obiektywem kampanii Mango. Plejadę supermodeli (m.in. Annę Ewers, Vittorię Ceretti i Kita Butlera) sfotografował tym razem na ulicach tętniących życiem meksykańskich miast – Valladolid i Mérida.

Mimo że w wizerunkowej sesji na sezon wiosna-lato 2020 Mango nadal celebruje ideę „wspólnych momentów”, przedstawia też efekty zupełnie nowej inicjatywy. To projekt „Your choices make us”, który po raz pierwszy zaprezentowano w listopadzie. Na jego podstawie kluczowe decyzje dotyczące nie tylko nowej kampanii, lecz także kolekcji, podjęli obserwatorzy marki na Instagramie. Fani Mango mogli zabrać głos w kwestii lokalizacji sesji oraz mieli wpływ na to, które ubrania i dodatki pojawią się wiosną w sklepach.

Te ostatnie osadzone są w estetyce lat 70. i stylu boho. To przede wszystkim wzorzyste kurtki, dżinsowe total looki, garnitury, ale też dzianinowe sukienki i garniturowe kamizelki noszone obowiązkowo na koszule ze spiczastym kołnierzykiem i w towarzystwie dżinsów z wysokim stanem. Jak przypominają twórcy kolekcji, propozycje dla kobiet zostały w stu procentach uszyte z tkanin pozyskiwanych zgodnie z zasadami mody zrównoważonej – proekologicznej bawełny i włókien z recyklingu.

 

 

 

1/15Premierowo na Vogue.pl: Kampania Mango wiosna-lato 2020

Proszę czekać..
Zamknij