Znaleziono 0 artykułów
22.02.2020

Premierowo na Vogue.pl: Nowa kolekcja LEBRAND

Anna Konieczyńska

Paulina Pyszkiewicz, założycielka i dyrektor kreatywna marki, kolekcję na sezon jesień–zima 2020–2021 pokaże w showroomach podczas paryskiego tygodnia mody.

Marka LEBRAND dynamicznie się rozwija. Zasłynęła ze świetnie wykonanych okryć, dobrze skrojonych marynarek i kobiecych sukienek. Rzeczy LEBRAND uwielbiają kobiety pracujące, które w biurze chcą być profesjonalne, ale nie tracić przy okazji nic na kobiecości.

Dopiero co oferta LEBRAND poszerzyła się o nową biżuterię – ciężkie naszyjniki i bransoletki oraz buty, a już czeka markę kolejne wyzwanie. Podczas paryskiego tygodnia mody zostanie zaprezentowana kolekcja na sezon jesień–zima 2020–2021. Już teraz można ją oglądać na ciepłych, nostalgicznych, rozświetlonych zdjęciach Borysa Synaka. W charakterystycznym dla siebie surowym stylu wystylizowała ubrania blogerka Olivia Kijo.

W kolekcji nie mogło zabraknąć płaszczy, znaku firmowego LEBRAND. Uszyte ze szlachetnej wełny, narzuca się na garnitury i jedwabne koszule. Uwagę zwraca cekinowy garnitur, który nosić można nie tylko w sylwestra. A paryskim influencerkom z pewnością spodoba się garnitur khaki ze skóry. Obserwując trendy z modnych ulic, nie można nie zauważyć, że na pierwszy plan wysuwają się właśnie ciepłe odcienie café latte, karmelu i czekolady. Kolekcja LEBRAND wpisze się więc idealnie w te tendencje, po raz kolejny udowadniając, że jest jedną z najbardziej wyjątkowych polskich marek – perfekcyjnie prowadzoną biznesowo, a jednocześnie niezwykle kreatywną.

Fotograf: Borys Synak

Asystent fotografa: Aleksander Balcerek

Modelka: Paulina/ ModelPlus

Stylizacja: Olivia Kijo

Makijaż i włosy: Agnieszka Wilk

Retusz: Paulina Miecznikowska

1/11Premierowo na Vogue.pl: Nowa kolekcja LeBRAND

  1. Moda
  2. Premiery
  3. Premierowo na Vogue.pl: Nowa kolekcja LEBRAND
Proszę czekać..
Zamknij