Znaleziono 0 artykułów
27.03.2020

Pernille Teisbaek prezentuje kolekcję Aminy Muaddi i Mytheresa

Michalina Murawska

Pernille Teisbaek, która niedawno sama zaprojektowała kapsułową kolekcję butów, została gwiazdą kampanii promującej linię obuwia, jaką dla platformy Mytheresa stworzyła Amina Muaddi. Zdjęcia realizowano w rodzinnym mieście Peisbaek, Kopenhadze.

Powiedzenie o marce Muaddi, że szturmem podbiła świat mody, nie byłoby pewnie nadużyciem. Wychowana w Jordanii i Rumunii projektantka oraz stylistka doświadczenie zdobywała jako współtwórczyni marki Oscar Tiye i stała współpracownica Alexandra Vauthiera. Nawet teraz, gdy rozwija już autorską markę, co sezon projektuje obuwie na jego pokazy.

Buty autorstwa Muaddi szybko okrzyknięto modelami godnymi współczesnego Kopciuszka. Biżuteryjne, na charakterystycznym, cylindrycznym obcasie i o fasonie klapków lub sandałów, stanowią zarówno idealne uzupełnienie kolorowych sukienek w stylu Attico (założycielki to zresztą bliskie przyjaciółki Aminy), jak i przełamują minimalistyczne garnitury z metką The Row i Jil Sander.

Uroczysta premiera kolekcji, jaką Muaddi zaprojektowała dla platformy Mytheresa, odbyła się podczas tygodnia mody w Paryżu. Dziś możemy podziwiać ją w pełni. W skład kapsułowej linii weszło 10 modeli, w tym złote sandałki z cienkich pasków, czółenka bez pięty z różowego PVC, czy klapki na wciętym obcasie i z cienkim, brokatowym paskiem. Gwiazdą kampanii została Pernille Teisbaek. Sesja powstała w Kopenhadze, a za zdjęcia odpowiedzialna była ulubiona fotografka skandynawskich influencerek, Polina Vinogradova.

Kolekcja Aminy Muaddi dla Mytheresa jest już dostępna w sprzedaży. Ceny poszczególnych modeli wynoszą od 520 do 910 euro.

 

1/9Pernille Teisbaek prezentuje kolekcję Aminy Muaddi i Mytheresa

Proszę czekać..
Zamknij