Znaleziono 0 artykułów
30.04.2020

Zostań w domu z wiosenną kolekcją H&M Home

Kamila Wojtkiewicz

Soczysta zieleń, naturalne materiały i złote akcesoria to motywy przewodnie nowej odsłony H&M Home. A główną inspiracją do powstania linii był niezwykły świat przyrody. 

Zostając w domu, wcale nie trzeba się nudzić. To idealny moment na odświeżenie przestrzeni wokół siebie. Zwłaszcza że dom staje się jednocześnie miejscem pracy, rozrywki i odpoczynku. H&M Home zainspirował się darami natury, dzikimi zwierzętami i tropikalnymi roślinami, a w efekcie powstała kolekcja pełna wyrazistych kolorów. Neutralne bazy mieszają się z sezonowymi odcieniami, a złociste ozdoby idealnie wpasują się klimat nadchodzących cieplejszych dni.

– Natura nadal jest ważnym źródłem inspiracji, dlatego w naszych kolekcjach będzie pojawiać się jeszcze więcej naturalnych materiałów, takich jak drewno czy ceramika. Jakość i detale elementów nadchodzących kolekcji będą też nawiązywać do filozofii wellness i poczucia luksusu – mówiła szefowa projektantów H&M Home, Evelina Kravaev Soderberg. 

Nowa kolekcja oddaje hołd spokojowi natury. Znalazły się w niej nie tylko lniane obrusy, wazy, i donice, lecz także żakardowe poszewki na poduszki oraz miękkie dywaniki. Pojawią się przede wszystkim jasne, piaskowe i kremowe barwy. Porcelanę z kolei zastąpi kamionka, która dominowała już w poprzednich kolekcjach szwedzkiej marki.

1/13Zostań w domu z wiosenną kolekcją H&M Home

Proszę czekać..
Zamknij