Znaleziono 0 artykułów
21.07.2020

Premierowo na Vogue.pl: Kolekcja Vegan marki Atomy

Katarzyna Pietrewicz

Nie marnują materiałów, wykorzystują nawet najmniejszy skrawek. Szyją wyłącznie na zamówienie i wspierają lokalne rzemiosło. Założycielki marki Atomy w nowej kolekcji naturalną skórę zastępują jej wegańskim odpowiednikiem

Nowa kampania i kolekcja marki wpisuje się w czas, kiedy odkrywamy na nowo bezpośrednie relacji z bliskimi, a także ukojenie i bezpieczeństwo, które daje nam natura. Kolekcją Vegan projektantki i założycielki gdańskiej marki Atomy przypominają, jak ważna jest planeta.

Torebki w kolekcji zostały wykonane z Piñatex’u – biodegradowalnej tkaniny otrzymanej z włókien liści ananasa. To produkt uboczny zbiorów tego owocu, nie wymaga więc dodatkowych zasobów do produkcji. Jego unikatową strukturę projektantki pokryły dodatkową powłoką, która zapewnia wytrzymałość i odporność na wodę. W kolekcji znalazły się też dobrze znane modele z serii Classics oraz Nappa. Fanki torebek w rozmiarze XXL ucieszą nowe, większe fasony z szerokimi rączkami, które sprawdzą się nie tylko do pracy. Charakterystyczne, geometryczne formy w wersji wegańskiej przybierają odcień czerni, miedzi, a także szarej zieleni. Zdobią je złote i niklowane okucia.

Zdjęcia: Sandra Żyłka
Make-up & hair: Asia Kuć
Modelki: Klaudia Kalinowska, Karolina Majkut (malvamodels)
Stylizacja: Blisko Store
Retusz: North Group
Miejsce: Oklaski Stanisławie

6/18Premierowo na Vogue.pl: Kolekcja Vegan marki Atomy

Proszę czekać..
Zamknij