Znaleziono 0 artykułów
17.09.2020

Soft minimalism: Kapsuła od Gino Rossi i CCC

Jagoda Porębska

Gino Rossi i CCC po raz kolejny łączą siły i proponują limitowaną kolekcję na jesień. Minimalistyczne buty i torebki w stonowanych kolorach będą idealnym dodatkiem do stylizacji na każdą okazję.

Klasyczne projekty to najlepsza inwestycja w jesienną garderobę. Cieszę się, że kapsuła zachowuje balans między prostotą, na której nam zależało, a najnowszymi trendami. Mam nadzieję, że docenią to również klienci – mówi Dyrektor Kreatywna marki CCC, Valeriya Musina.

Gwiazdami kolekcji są dwa flagowe modele butów. Pierwszy z nich to matowe botki ze wzmocnionym obcasem i bocznym suwakiem, występujące w pasującej do wszystkich stylizacji gamie kolorystycznej – od brązu, przez czerń, aż po najmodniejszy w tym sezonie eggshell. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Drugą główną bohaterką kapsuły są czółenka z elastycznym, pomarszczonym tyłem i matowym, cylindrycznym obcasem. Dostępne w odważnych barwach. Warto też wspomnieć o gamie praktycznych i stylowych torebek – miękkich shopperek i worków.

Rozświetloną słońcem sesję zdjęciową wykonał duet Magda Wunsche i Agnieszka Samsel, od lat współpracujący z prestiżowymi markami i magazynami mody. Bohaterkami zdjęć są modelki Rosemary Altuve i Isilda Moreira.

Kolekcja dostępna na www.ccc.eu oraz w sklepach stacjonarnych CCC.

 

1/14Najmodniejsze buty i torebki jesieni w kolekcji Gino Rossi i CCC

Proszę czekać..
Zamknij