Znaleziono 0 artykułów
23.09.2020

Gino Rossi jesień-zima 2020: Solidny grunt

Redakcja Vogue.pl

Ostatnie miesiące uświadomiły przedstawicielom branży, że moda powinna być przede wszystkim bliska życiu, praktyczna i pragmatyczna. To myślenie nie wyklucza poszukiwania piękna. Nowa kolekcja Gino Rossi spełnia oba wymogi – każdy element sprawdzi się na co dzień, a jednocześnie wcale nie jest zwyczajny. 

Jak pogodzić estetykę z funkcjonalnością? W przypadku kolekcji Gino Rossi na sezon jesień-zima 2020 to nieprawidłowo zadanie pytanie. Tu estetyka wynika z funkcjonalności, i odwrotnie. Projektanci marki proponują buty i torebki, które pozostaną w naszych szafach na lata, a jednocześnie sprawią, że odświeżymy garderobę o sezonowe trendy.

W linii torebek znajdziemy eleganckie it-bags na pasku, kuferki w stylu retro, duże i miękkie shoppery, a także superpraktyczne kwadratowe torebki na szerokim pasku. Ważne są detale – głębokie odcienie burgundu, faktura egzotycznej skóry czy frędzle.

Podobnie w przypadku butów – podstawa jest prosta, a wykonanie finezyjne. Botki w neutralnych odcieniach mają wygodne obcasy, kozaki – szerokie cholewki w stylu lat 80., a sznurowane botki nie są ciężkie, wojskowe, tylko zadziwiająco lekkie, dziewczęce, odrobinę staroświeckie.

To kolekcja na miarę naszych czasów – konsekwentna w budowaniu mody przyszłości.

1/35Nowa kolekcja Gino Rossi: stonowane kolory i intrygujące faktury

Proszę czekać..
Zamknij