Znaleziono 0 artykułów
02.11.2020

Ulubiona spódniczka Rachel z „Przyjaciół”

Julia Hobbs

Współczesne gwiazdy uwielbiają kraciastą spódniczkę w stylu Jennifer Aniston. To kolejny trend z lat 90., który powrócił w wielkim stylu. Jak nosić mini kilt?

Daria Morgendorffer z serialu animowanego MTV „Daria” z końca lat 90. pokazała kiedyś wszystkie elementy garderoby, które powinny znaleźć się w szafie modnej dziewczyny. Sznurowane buty na platformie, kurtka z kołnierzem i spódniczka, którą pokochała nawet Jennifer Aniston, czyli mini kilt.

(Fot. materiały prasowe Warner Bros)

Spódnica popularna w latach 90., a szczególnie uwielbiana przez fanów „Clueless. Słodkich zmartwień” i „Przyjaciół” na całym świecie, na dobre wpisała się w trendy AD 2020. Jedną z jej zwolenniczek jest Alyssa Coscarelli – influencerka z Los Angeles, która krótkie spódniczki w szkocką kratę marki Le Kilt łączy z kardiganem od Helmuta Langa i kowbojkami vintage. Na paryskim tygodniu mody fani marki Coperni (w tym aktorka  Maisie Williams) zaprezentowały jesienną odpowiedź na letnią obsesję na punkcie spódniczek tenisowych. Gwiazda „Gry o Tron” dodała do niej skórzaną marynarkę, uzyskując efekt vintage.

Podobne artykułyInspirujące kreacje z czerwonego dywanu lat 90.Julia WłaszczukPrzywołując mini kilt, nie możemy zapomnieć o Avril Lavigne. Jej twórcze interpretacje szkockiej kraty i odkrywanie na nowo pończoch, przeszły już do historii. W podręczniku mody lat 90. znalazły się także Kate Moss i Naomi Campbell, które w 1993 r. pojawiły się na schodach londyńskiego Muzeum Historii Naturalnej, oferując innym darmowy kurs stylizacji mini z zimowym płaszczem i butami na platformie.

Chopova Lowena RTW wiosna-lato 2021 (Fot. materiały prasowe)

Projektantki Emma Chopova i Laura Lowena, duet stojący za londyńską marką Chopova Lowena, od pewnego czasu podnosi poprzeczkę w zakresie zrównoważonej mody. Połączenie bułgarskiego dziedzictwa, tradycyjnych strojów i serwetek papierowych można uznać za dobrą inwestycję. To duży krok naprzód dla branży mody, a to mogłoby nawet Darii dać powód do uśmiechu.

6/10Ulubiona spódniczka Rachel z „Przyjaciół” wraca do mody

Proszę czekać..
Zamknij