Znaleziono 0 artykułów
10.11.2020

Świąteczna kampania Gucci Gift Giving

Aleksandra Lewandowska

Włoski dom mody pod kreatywnym kierownictwem Alessandra Michelego prezentuje świąteczno-sylwestrową kampanię Gift Giving w klimacie lat 90-tych. Korporacyjne biuro wraz z wybiciem godziny 17 zamienia się w klub nocny. 

Stworzona przez dyrektora kreatywnego marki Alessandra Michelego, fotografa Marka Peckmeziana i reżysera Akinolę Davies Jr. kampania Gift Giving pokazuje świąteczne szaleństwo.

(Fot. Mark Peckmezian)

Film „Gift Giving” opowiada historię jednej nocy, w której korporacyjny porządek został zaburzony przez muzykę pop. Wraz z wybiciem godziny 17 biuro zmienia się w parkiet. Pracownicy, ubrani w najnowszą kolekcję marki, niczym superbohaterowie, przeobrażają się w tancerzy. 
Rzeczy zaprojektowane przez Alessandra Michelego podzielono na dwie kategorie – niektóre, inspirowane ciepłem zimowego koca, wykorzystują wełnianą tkaninę w zielonym i czerwonym kolorze. Drugie błyszczą cekinami. Słynne GG Marmont 2.0 (w dwóch wersjach – mniejszej i średniej) i East-West Tote pokryto wełnianą tkaniną żakardową. Akcesoria – nauszniki, szalik i ponczo – stworzono z wełny merino, która została również wszyta w podszewkę obuwia (m.in. trampek Gucci Tennis 1977). Te same torebki oferowane są także w wersji błyszczącej – z cekinami w czarnym, srebrnym, złotym i pastelowym odcieniu. Ofertę uzupełniają lśniące szpilki i dodatki: opaska do włosów, beret i rękawiczki.

To jeszcze nie koniec niespodzianek. W Gucci App pojawi się nowa gra inspirowana kampanią „Gift Giving”. Użytkownicy będą mogli wziąć udział w świątecznej imprezie 3D. Ulubione produkty zakupią na stronie Gucci.com. Wraz z kampanią wprowadzone zostaną również nowe opakowania dekoracyjne z wytłoczonym wzorem. Zgodnie z zobowiązaniem marki do dbałości o środowisko naturalne, opakowania (a także pokrowce i wieszaki) stworzono z uwzględnieniem zasad zrównoważonego rozwoju. 

Dyrektor kreatywny: Alessandro Michele
Dyrektor artystyczny: Christopher Simmonds
Fotograf: Mark Peckmezian
Reżyser: Akinola Davies Jr

1/9Świąteczna kampania Gucci Gift Giving

  1. Moda
  2. Historia
  3. Świąteczna kampania Gucci Gift Giving
Proszę czekać..
Zamknij