Znaleziono 0 artykułów
01.02.2024

Adele latem wystąpi na koncertach w Monachium

01.02.2024
Fot. Materiały prasowe

Adele zapowiedziała cztery wyjątkowe koncerty plenerowe w Monachium – pierwsze w Europie kontynentalnej od 2016 roku. Nie macie jeszcze planów na wakacje? Pakujcie walizki i w sierpniu ruszajcie do Niemiec. 

Adele jest już na półmetku cieszącej się dużą popularnością serii weekendowych koncertów w Las Vegas, która potrwa jeszcze do połowy czerwca. Artystkę czeka jeszcze 50 ze 100 zaplanowanych w Stanach Zjednoczonych występów. „Weekends with Adele” przyniosły wokalistce uznanie zarówno fanów, jak i krytyków. Amerykańskie media chwaliły spektakularny popis zdolności wokalnych i zapierające dech w piersiach widowisko.

Adele: Nie wyobrażam sobie wspanialszego lata niż na koncertach w Europie

Europejscy fani wokalistki mogą przygotować się na podobną karuzelę emocji – Adele potwierdziła terminy czterech plenerowych koncertów, które odbędą się w Niemczech na terenie targów w Monachium. Specjalnie z tej okazji powstanie wyjątkowa trybuna składająca się z 80 tys. miejsc siedzących i stojących. Sama gwiazda nie może się już doczekać koncertu. Jak napisała na swoim Instagramie: „To jedyna w swoim rodzaju, wykonana na zamówienie arena, zaprojektowana na dowolny pokaz, jaki chciałabym zorganizować? Nie wyobrażam sobie wspanialszego lata”.

Fot. Materiały prasowe

Przedsprzedaż biletów możliwa tylko po rejestracji

Bilety, wzorem wyprzedanego w całości koncertu w londyńskim Hyde Parku z 2022 roku, znikną zapewne równie szybko, jak się pojawią. Osoby zainteresowane przedsprzedażą muszą zarejestrować się na stronie www.adele.com. Rejestracja kończy się w poniedziałek, 5 lutego, o godzinie 18:00. Po pomyślnej rejestracji, we wtorek, 6 lutego, fani otrzymają specjalny link, który umożliwi im zakup biletów w przedsprzedaży w środę, 7 lutego, od godziny 10:00. Regularna sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 9 lutego, o godzinie 10:00.

Karolina Jaźwińska
  1. Kultura
  2. Sztuka
  3. Adele latem wystąpi na koncertach w Monachium
Proszę czekać..
Zamknij