Znaleziono 0 artykułów
05.12.2023

Amal Clooney w cekinowej sukience na czerwonym dywanie wygląda jak współczesna bogini

05.12.2023
Amal Clooney podczas gali Fashion Awards 2023 (Fot. Getty Images)

Prawniczka Amal Clooney pojawiła się na gali Fashion Awards 2023 w Londynie w cekinowej sukience maxi, przypominając, że w 2024 roku srebro zamienimy na odcienie złota.

Amal Clooney to jedna z najsłynniejszych prawniczek na świecie, zajmująca się prawami człowieka. Druga kwestia, z jakiej jest znana, to doskonałe wyczucie trendów. Gwiazda przede wszystkim wybiera jednak te, które do niej pasują. Być może właśnie dzięki temu praktycznie zawsze błyszczy na czerwonym dywanie, przyciągając wszystkie spojrzenia. Na galę Fashion Awards 2023 w Londynie Amal wybrała efektowną, złotą sukienkę z cekinami. W tej teoretycznie trudnej stylizacji żona George’a Clooneya wyglądała niczym współczesna bogini.

Wybór Amal Clooney na prestiżową galę Fashion Awards w Londynie? Złota sukienka z cekinami

Wieczorem 4 grudnia w londyńskiej Royal Albert Hall podczas rozdania Fashion Awards 2023 pojawiło się wiele gwiazd, ale to 45-letnia Amal Clooney błyszczała najjaśniej. Na tę okazję prawniczka wybrała zachwycającą suknię z trenem z Atelier Versace. Powłóczysta, długa i dopasowana do sylwetki kreacja, którą Amal Clooney założyła na prestiżową galę, na całej powierzchni została pokryta metalicznymi cekinami, które odbijały światło. Metaliczne ozdoby w kształcie łez w odcieniu jasnego i rdzawego złota były różnej wielkości – im bliżej dołu sukni, tym były większe. Dzięki temu udało się uzyskać ciekawy efekt ombré, który przypominał płomień. Amal Clooney wyglądała doskonale w cekinowej sukni. W końcu nie każdy wyglądałby dobrze w cekinach od stóp do głów.

Amal Clooney zasługuje na tytuł królowej cekinów

Do efektownej sukienki z cekinami Versace Amal Clooney miała dopasowaną niewielką złotą torebkę, którą trzymała w ręku. Na uszach prawniczki połyskiwały długie diamentowe kolczyki Cartier, a na dłoniach można było dostrzec kilka złotych pierścionków. Jej długie włosy w karmelowym odcieniu ze złotymi refleksami subtelnie falowały. Stylizację gwiazdy uzupełniał makijaż w stylu glamour.

Amal Clooney w złotej sukience na Fashion Award wręczyła nagrodę

Amal Clooney zjawiła się na gali Fashion Awards 2023 nie tylko, by lśnić. Tego wieczoru miała zaszczyt wręczyć nagrodę specjalną Charlotte Tilbury za jej wkład w branżę mody. Prawniczka zapewne z przyjemnością się zgodziła, ponieważ makijażystka prywatnie jest jej przyjaciółką. Poznały się, gdy Charlotte zjawiła się w domu prawniczki, by zrobić jej próbny makijaż przed ślubem z George'em. Tego wieczoru u boku Amal nie pojawił się mąż, George Clooney (za to obecna była mama prawniczki, Baria Alumuddin). Razem jednak można ich było zobaczyć w niedzielę na londyńskiej premierze filmu George'a „Chłopcy w łódce”. Amal zdecydowała się na aksamitny gorset i pasujące do niego spodnie. Jej mąż miał na sobie z kolei czarny garnitur. Udowodnili, że świetnie dogadują się także w kwestii stylu i nie bez przyczyny uchodzą za jedną z najlepiej ubranych par.

Amal Clooney z Charlotte Tilbury i mamą Barią Alumuddin (Fot. Getty Images)

 

Paulina Klepacz
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Amal Clooney w cekinowej sukience na czerwonym dywanie wygląda jak współczesna bogini 
Proszę czekać..
Zamknij