Znaleziono 0 artykułów
04.12.2023

Amal i George Clooneyowie w klasycznej czerni na czerwonym dywanie

04.12.2023
Amal i George Clooneyowie na czerwonym dywanie po raz kolejny postawili na klasyczną czerń (Fot. Getty Images)

Amal i George Clooneyowie w klasycznej czerni potwierdzają status najlepiej ubranej pary. Ona w gorsecie i cygaretkach wie, że sezon świąteczny aż prosi się o welur, a on rozpiął koszulę, by nadać garniturowi odrobinę nonszalanckiego charakteru.

Amal Clooney rozpoczęła sezon świąteczny w wielkim stylu. Prawniczka pojawiła się na londyńskiej premierze filmu „The Boys in the Boat” w reżyserii jej męża, George'a Clooneya, w kreacji idealnej nie tylko na czerwony dywan, lecz także na Gwiazdkę i sylwestra. Nowa produkcja opowiada o drużynie wioślarskiej z uniwersytetu w Waszyngtonie, która wzięła udział w Igrzyskach Olimpijskich w Berlinie w 1936 roku. Na ekranie zobaczymy Joela Edgertona, Calluma Turnera i Petera Guinnessa.

Amal Clooney najbardziej stylową prawniczką w czarnym welurze

Amal Clooney zdecydowała się na welurowy czarny total look składający się z dopasowanego gorsetu z okrągłym dekoltem oraz podkreślających talię cygaretek z charakterystycznym lampasem.

Amal i George Clooneyowie w klasycznej czerni na czerwonym dywanie (Fot. Getty Images)

Sekrety stylu Amal Clooney na czerwonym dywanie

Do eleganckiego zestawu prawniczka Amal Clooney dopasowała czarne szpilki, idealnie współgrające z paskiem w talii, oraz jeden z jej ulubionych dodatków – niewielką kopertówkę. Stylizację uzupełniła złotą biżuterią z diamentami, hollywoodzkimi falami oraz modnymi w tym sezonie czerwonymi ustami idealnymi na Gwiazdkę. George towarzyszący żonie na czerwonym dywanie zdecydował się natomiast na dobrze skrojony garnitur z klasycznymi lakierkami. Delikatnej nonszalancji jego stylizacji dodała rozpięta pod szyją biała koszula.

George i jego żona Amal Clooney jedną z najlepiej ubranych par showbiznesu

Amal Alamuddin i George Clooney nieraz udowodnili, że zasługują na miano jednego z najlepiej ubranych małżeństw Hollywood. Stylowa para na czerwonym dywanie zawsze stawiają na klasykę. I choć nie można odmówić aktorowi nienagannego wizerunku, to jej stylizacje przykuwają wzrok. Ostatnio Amal Clooney coraz odważniej eksperymentuje z modą, np. pokazując się na Instagramie w różowym komplecie z topem odsłaniającym brzuch i ołówkową spódnicą.

Zobacz także: 

Aleksandra Lipka
Proszę czekać..
Zamknij