Znaleziono 0 artykułów
22.06.2023

Amal Clooney łączy morskie fale ze stylem glamour

22.06.2023
Amal Clooney w nowej odsłonie swoich słynnych hollywoodzkich fal / Getty Images

Amal i George Clooneyowie pojawili się na 50. urodzinach przyjaciółki Charlotte Tilbury na Sycylii. Prawniczka zaprezentowała nową odsłonę swoich olśniewających falowanych włosów. Tym razem w stylizacji połączyła glamour starego Hollywood z modnymi morskimi falami.

Prawniczka słynie z nienagannego stylu w sądach, gdzie zajmuje się sprawami dotyczącymi praw człowieka. Robi wrażenie swoimi stylizacjami również podczas uroczystości oficjalnych, na czerwonych dywanach. Amal Clooney do perfekcji wypracowała styl, łączący klasę i odrobinę blichtru. W jej wyglądzie fryzura zawsze pełni ważną rolę – brązową kaskadę włosów zwykle układa w delikatne fale. Jednak tym razem prawniczka postanowiła nieco podkręcić ten look.

Amal Clooney z nową fryzurą z morskimi falami

Na imprezie urodzinowej swojej przyjaciółki Charlotte Tilbury Amal Clooney zachwyciła nową odsłoną swoich słynnych fal. Przybrały nieco bardziej śródziemnomorski charakter za sprawą objętości, drobnych załamań oraz słonecznych refleksów. Fryzjer i makijażysta Amal Clooney, Dimitris Giannetos, opublikował jej zdjęcie na Instagramie, nazywając ten nowy styl „Studio 54 glam”. Takie skojarzenie, związane z jej wyglądem, prawniczka zawdzięcza nie tylko swojej fryzurze – Amal wybrała na urodzinowy wieczór widowiskową sukienkę z cekinami. Nie pierwszy raz postawiła na kreację w stylu disco queen.

Cekinowe kreacje Amal Clooney

Kiedy Amal Clooney zaczęła pojawiać się na czerwonym dywanie z mężem Georgem Clooneyem, zyskała status jednej z najlepiej ubranych kobiet w show-biznesie. Podczas wielkich gali wybiera zwykle dopasowane długie kreacje, które podkreślają jej sylwetkę. Przy mniej zobowiązujących okazjach uwielbia szaleć ze stylizacjami, stawiając często na cekinowe sukienki.

Imprezowe stylizacje Amal Clooney to osobna część jej garderoby, nieustannie wzbogacana. Do głośno komentowanych i powielanych looków prawniczki należy chociażby żółta cekinowa mini od Stelli McCartney, którą Amal założyła a party z okazji londyńskiej premiery filmu „Bilet do raju” z Georgem Clooneyem. Cekiny w stylu złotej ery Hollywood zaprezentowała podczas gali Cartier Womens Initiative Awards w Paryżu. Kreacja Julie de Libran została wykonana z odzyskanych skrawków materiałów i tysięcy połyskujących cekinów. W stylizacji o podobnym charakterze pojawiła się także podczas gali Kennedy Center Honors, na której jej mąż został wyróżniony nagrodą za całokształt twórczości i wkład w kulturę amerykańską. Na tę okoliczność Amal Clooney wybrała dopasowaną suknię z odsłoniętymi ramionami i ulubionymi przez nią cekinami.

Ewelina Kołodziej
  1. Uroda
  2. Makijaż i włosy
  3. Amal Clooney łączy morskie fale ze stylem glamour
Proszę czekać..
Zamknij