Znaleziono 0 artykułów
05.12.2022

Amal i George Clooneyowie na gali Kennedy Center Honors

05.12.2022
Amal i George Clooneyowie (Fot. Valentino/ Getty Images)

George Clooney został wyróżniony nagrodą Kennedy Center Honors za całokształt twórczości i wkład w kulturę amerykańską. W uroczystości wziął udział razem z żoną, Amal, która wybrała na tę okazję dwie suknie w stylu glamour.

Amal i George Clooneyowie uważani są za jedną z najszczęśliwszych par w Hollywood. Łączy ich nie tylko miłość do sztuki i zaangażowanie w ochronę praw człowieka, ale też wyszukany styl. Kreacje prawniczki nawiązują do estetyki lat 60. i Złotej Ery Hollywood. Clooney chętnie zakłada świetnie skrojone garnitury.

Prestiżowe wyróżnienie gwiazdor odebrał 4 grudnia podczas gali Kennedy Center Honors w Waszyngtonie. Wybrał na tę okazję aksamitny garnitur, białą koszulę i czarną muszkę. Amal tego dnia pozowała do zdjeć na czerwonym dywanie nie w jednej, ale w dwóch sukniach.

Amal i George Clooneyowie (Rex Features/East News)

Na kolację poprzedzającą wydarzenie Amal Clooney założyła czerwoną suknię Valentino z odsłoniętymi ramionami i długim, sunącym po ziemi trenem. Na uroczystej gali wystąpiła w dopasowanej kreacji obszytej srebrnymi kryształkami. Stylizację uzupełniła kopertówką, szpilkami w metalicznym odcieniu i diamentową biżuterią.

– Gdy dorastałem w małym miasteczku w Kentucky, nigdy nie przypuszczałem, że pewnego dnia będę siedział w loży podczas rozdania Kennedy Center Honors. To zaszczyt znaleźć się wśród artystów wyróżnionych tą nagrodą. I naprawdę ekscytująca niespodzianka dla całej rodziny Clooneyów – mówił aktor, odbierając nagrodę.

Podczas tegorocznej gali wyróżniono również Amy Grant, Gladys Knight, Tanię León i każdego z członków zespołu U2: Bono, The Edge, Adama Claytona i Larryego Mullena Jr.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Amal i George Clooneyowie na gali Kennedy Center Honors
Proszę czekać..
Zamknij