Znaleziono 0 artykułów
30.11.2023

Amal Clooney w różowym komplecie idealnym na sylwestra

30.11.2023
Amal Clooney (Fot. Getty Images)

Amal Clooney w crop topie i obcisłej spódnicy pokazuje, że różowy pasuje każdej kobiecie. Znana prawniczka tym razem nie na czerwony dywan, a na prywatną imprezę wybrała najbardziej zmysłową ze swoich dotychczasowych kreacji.

Amal Clooney, żona George’a Clooneya, ceni klasykę. Efektowna sukienka to jej znak rozpoznawczy. W jej garderobie na czerwony dywan nie może zabraknąć błyszczącej sukni, szpilek, wyrazistej biżuterii. Słynie także ze stylizacji vintage. Amal i jej mąż to nad wyraz elegancka para. Hollywoodzki aktor zazwyczaj występuje w smokingu, by towarzyszyć ukochanej na ważnych galach. Tym razem Amal wybrała efektowną kreację także na Instagramie.

Amal Clooney stała się miłośniczką różu

Amerykańska prawniczka założyła różowy komplet składający się z krótkiego topu odsłaniającego brzuch oraz dopasowanej, podkreślającej figurę spódnicy. Spódnica i bluzka to niezwykle dziewczęca stylizacja może być dowodem na to, że Amal Clooney przechodzi metamorfozę.

Amal Clooney kocha efektowne kreacje

Amal oszczędnie podeszła do kwestii dodatków, decydując się jedynie na diamentowe kolczyki i pierścionek zaręczynowy. Nie sposób nie wspomnieć także o jej fryzurze – bujne, hollywoodzkie fale nadały całej stylizacji szykowanego charakteru. Całość uzupełnił makijaż w stylu Barbie makijaż z różowymi akcentami na ustach oraz powiekach.

Sekrety stylu Amal Clooney

Kariera prawniczki budzi równie żywe emocje, jak jej styl. Nietrudno wzorować się na Amal Clooney, która wie, że monochromatyczny look zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Decydując się na zestaw w tym samym kolorze, ciężko popełnić modowe faux pas. Amal Clooney jednobarwne stylizacje wybiera zarówno na co dzień, jak i na czerwonych dywanach.

Różowy kolor wciąż rządzi na czerwonych dywanach

Zapoczątkowany przez „Barbie” Grety Gerwig trend na róż trzyma się mocno. Jego orędowniczką pozostaje oczywiście odtwórczyni tytułowej roli, Margot Robbie. Przygotowując się do promocji filmu przed Oscarami, aktorka znów nosi ten odcień, tym razem nie na cekinowych sukienkach, lecz na marynarkach i piżamowych kompletach. Urokowi różu uległy także Kim Kardashian, Megan Fox czy Lizzo.

Aleksandra Lipka
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Amal Clooney w różowym komplecie idealnym na sylwestra
Proszę czekać..
Zamknij