Znaleziono 0 artykułów
20.02.2020

Aplikacja „Vogue Polska” w konkursie Mobile Trend Awards 2019

20.02.2020
Podgląd aplikacji

Dziś do końca dnia można jeszcze głosować na naszą aplikację, którą wyróżniono nominacją w kategorii Czas Wolny. 

Pod koniec listopada zadebiutowaliśmy z autorską aplikacją „Vogue Polska”. Codziennie staramy się inspirować naszych czytelników, prezentując historie ciekawych ludzi i miejsc, donosząc o najnowszych wydarzeniach w świecie mody, urody i kultury. Na użytkowników czekają zaproszenia, prezenty i nowe formy redakcyjne, np. podcasty.

Nasze starania zostały docenione, czego dowodem jest uwzględnienie aplikacji „Vogue Polska” w konkursie Mobile Trend Awards 2019. Nasza apka ma szansę na statuetkę w kategorii Czas Wolny. Spośród nominowanych do nagrody, Kapituła Konkursowa, w której skład wchodzą eksperci od lat związani z branżą mobile,  wyłoni zwycięzców. 

Na to, kto zabierze do domu statuetkę, mają również wpływ użytkownicy, którzy mogą zagłosować na swój ulubiony projekt. Zwycięzcy głosowania internautów otrzymają dodatkowe punkty i będą mieli większe szansę na statuetkę MTA, nazywaną Oscarem branży mobilnej w Polsce. Jeżeli podoba się wam aplikacja „Vogue Polska”, to do końca dzisiejszego dnia możecie jeszcze głosować na naszą aplikację tutaj.

Zwycięzców poznamy podczas gali Mobile Trend Awards 2019, która odbędzie się 12 marca 2020 roku w Krakowie. 

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij