Znaleziono 0 artykułów
12.03.2020

Aplikacja „Vogue Polska” z nagrodą Mobile Trend Awards 2019

12.03.2020
(Fot. Materiały prasowe)

Miesiąc temu pisaliśmy, że nasza aplikacja mobilna została nominowana w konkursie Mobile Trend Awards 2019. Właśnie dotarła do nas informacja, że wygrała w swojej kategorii: Czas wolny. 

W listopadzie do świata „Vogue Polska” dołączyła nasza autorska aplikacja mobilna. Od tego czasu codziennie możecie znaleźć w niej (oprócz treści dostępnych w serwisie Vogue.pl) przepisy kulinarne, fragmenty książek, przewodniki tworzone przez zaprzyjaźnionych z nami influencerów, a także specjalne konkursy, dodatkowe galerie zdjęć street style i artykuły z zagranicznych edycji magazynu „Vogue”. W aplikacji działa także zakładka „lookbook”, dzięki której można przeglądać zdjęcia z kolekcji różnych marek i przenosić się bezpośrednio do ich sklepów online.

Dodatkowo, nasi czytelnicy, którzy mają wykupioną prenumeratę, mogą korzystać z dostępu premium. Umożliwia im on m.in. słuchanie naszych podcastów i czytanie e-wydania „Vogue Polska”.

Nasza aplikacja szybko zyskała grono fanów. Jej funkcjonalność i wzornictwo doceniono także nagrodą w prestiżowym konkursie Mobile Trend Awards 2019, nazywanym Oscarem branży mobilnej w Polsce. Mobile Trend Awards 2019 odbywa się już od dziewięciu lat i nagradza „silne marki, które oceniane są za perfekcję, dostosowanie się do potrzeb użytkowników, innowacyjność oraz rozpoznawalność”. Uroczysta gala, podczas której rozdano statuetki, odbyła się dzisiejszego wieczoru w Krakowie.

Aplikacja „Vogue Polska” wygrała w kategorii „Czas wolny” z takimi aplikacjami jak: iSing, FITKIDDO, Szlaki Turystyczne Małopolskie oraz POLANDROCK.

O wyniku konkursu decydowała Kapituła Konkursowa, w której skład weszli eksperci od lat związani z branżą mobile. Na wynik wpływ miało także głosowanie, w którym użytkownicy wskazywali swoje ulubione projekty. Dziękujemy za wasze głosy!

Agata Wojtczak
Proszę czekać..
Zamknij