Znaleziono 0 artykułów
17.02.2023

Joanna Kulig, Mary Komasa i Kristen Stewart na wyjątkowej kolacji Chanel w Berlinie

17.02.2023
(Fot. Materiały prasowe Chanel)

16 lutego rozpoczął się 73. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Berlinie. Żeby uczcić to wyjątkowe wydarzenie marka Chanel dzień wcześniej zorganizowała uroczystą kolację w Boros Foundation. Wśród zaproszonych gości znalazły się Joanna Kulig, Mary Komasa i Kristen Stewart. 

Berlinale to jedno z najbardziej prestiżowych międzynarodowych festiwali filmowych na świecie. W celu uczczenia 73. edycji wydarzenia, a także wzmocnienia więzi między niemieckim festiwalem a francuskim domem mody, marka Chanel zorganizowała 15 lutego uroczystą kolację. Przyjęcie odbyło się w „bunkrze sztuki” w Berlinie – Boros Foundation.

(Fot. Materiały prasowe Chanel)

Jedną z głównych zaproszonych gościń była Kristen Stewart, wieloletnia ambasadorka marki i tegoroczna przewodnicząca komisji jury na festiwalu. Na wydarzenie wybrała kolorową, tweedową marynarkę i dopasowaną spódnicę, oczywiście z metką Chanel. Na przyjęcie przybyli także Vicky Krieps, Zar Amir Ebrahimi, Marisa Tomei, Lilith Stangenberg czy Ella Rumpf.

(Fot. Materiały prasowe Chanel)

Polskim akcentem na kolacji Chanel było pojawienie się dwóch wybitnych artystek – Joanny Kulig i Mary Komasy. Aktorka na festiwalu promuje komedię romantyczną „She Came to Me”, która otworzyła rozpoczynający się 16 lutego festiwal. W filmie wystąpiła obok takich gwiazd jak Anne Hathaway czy Peter Dinklage. Na kolacji pozowała reporterom w białych spodniach i kaszmirowym biało-czarnym kardiganie, którego kołnierz i guziki zostały ozdobione cekinami. Komasa natomiast na ten wyjątkowy wieczór wybrała cekinowy look, który składał się z krótkiego żakietu i dopasowanych spodni. Fortepianowy występ artystki był jednym z głównych atrakcji podczas przyjęcia organizowanego przez francuski dom mody.

(Fot. Materiały prasowe Chanel)

 

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij