Znaleziono 0 artykułów
06.02.2023

Beyoncé, Adele i Lizzo: Stylowe trio na rozdaniu nagród Grammy 2023

06.02.2023
Adele, Beyoncé i Lizzo (Fot. Getty Images)

W niedzielę 5 lutego 2023 roku odbyła się 65. ceremonia rozdania nagród Grammy. Tegoroczna gala przeszła do historii dzięki Beyoncé, która opuściła ją jako zdobywczyni największej w sumie liczby „muzycznych Oscarów”. Na wydarzeniu triumfowały także Adele i Lizzo. Stylowe trio zapozowało razem w kreacjach od Gucci, Louis Vuitton i Dolce & Gabbana.

65. gala rozdania nagród Grammy za nami. W poniedziałek nad ranem czasu polskiego poznaliśmy tegorocznych laureatów tzw. muzycznych Oscarów. Bohaterką wydarzenia została Beyoncé. Artystka, nominowana w tym roku w dziewięciu kategoriach, otrzymała cztery statuetki i tym samym została laureatką 32 pozłacanych gramofonów. Oznacza to, że wyprzedziła dotychczasowego rekordzistę, czyli legendarnego węgiersko-brytyjskiego dyrygenta Georga Soltiego, który zdobył 31 Grammy.

Beyoncé (Fot. Gucci / Getty Images)

Podczas niedzielnego wieczoru triumfowały także inne kobiece artystki. Jedną z nich była 34-letnia Lizzo, która odebrała statuetkę w kategorii „Nagranie roku” za utwór „About Damn Time”. Gwiazda zadedykowała nagrodę Prince’owi, a za wyróżnienie dziękowała poruszającym przemówieniem. – Rozglądam się wokół i masa piosenek jest o kochaniu naszego ciała, czuciu się komfortowo w swojej skórze, czuciu się cholernie dobrze – i jestem po prostu dumna, że jestem tego częścią, ponieważ na świecie i tak jest dużo strasznych rzeczy – mówiła artystka.

Na rozdaniu nagród muzycznych nie mogło zabraknąć także Adele. Artystka, która jest w trakcie swojej rezydentury artystycznej w Las Vegas, otrzymała statuetkę za najlepsze wykonanie solo piosenki pop za utwór „Easy on Me”. Piosenka pochodzi z jej osobistego albumu „30”, w którym wokalistka opowiedziała o rozwodzie, macierzyństwie i nowej miłości.

Trzy laureatki pozowały razem ubrane w zachwycające kreacje od największych domów mody. Beyoncé na ten wyjątkowy wieczór wybrała szytą na miarę metaliczną suknię Gucci. Stylizację uzupełniła czarnymi operowymi rękawiczkami i srebrnymi sandałkami na szpilce. Adele miała na sobie burgundową kreację glamour od domu mody Louis Vuitton, a Lizzo, która wcześniej pozowała na czerwonym dywanie w maksymalistycznej sukni od Dolce & Gabbana w brzoskwiniowym kolorze, resztę wieczoru spędziła w metalicznej mini z bufiastymi rękawami. 

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij