Znaleziono 0 artykułów
14.02.2024

Blake Lively z siostrą na pokazie Michaela Korsa

14.02.2024
Robyn i Blake Lively na pokazie Michaela Korsa / (Fot. Getty Images)

Blake Lively całkowicie zmieniła swój styl. Czy to zasługa weekendu spędzonego w towarzystwie Taylor Swift na Super Bowl? Możemy się tylko domyślać. Aktorka pojawiła się na nowojorskim tygodniu mody na pokazie Michaela Korsa na sezon jesień-zima 2024 w stylizacji, która doskonale oddaje energię trendu mob wife.

Blake Lively i Michael Kors są przyjaciółmi od lat. Ona chętnie wybiera jego stylizacje na specjalne okazje czy też spotkania ze znajomymi, on zawsze oferuje jej miejsce w pierwszym rzędzie swoich pokazów. Podczas tygodnia mody w Nowym Jorku nie mogło być inaczej. W pierwszych rzędach obok Blake Lively zasiadły: Katie Holmes, Nina Dobrev, Brie Larson, Gabriel Union czy Meghan Fahy.

Robyn i Blake Lively na pokazie Michaela Korsa / (Fot. Getty Images)

Blake Lively na pokaz Michaela Korsa zabrała wyjątkową towarzyszkę – swoją siostrę Robyn Lively, która w latach 90. była jedną z bardziej rozpoznawalnych aktorek. Wszystko za sprawą serialu „Miasteczko Twin Peaks" Robyn miała o wiele bardziej stonowaną i klasyczną stylizację. Siostra Blake Lively postawiła na dopasowaną małą czarną z rękawami ozdobionymi falbanami, do których dobrała czarne szpilki i kopertówkę.

Mob wife w wydaniu Blake Lively na pokazie Michaela Korsa

Blake Lively na pokazie Michaela Korsa / (Fot. Getty Images)

Podczas nowojorskiego tygodnia mody Blake Lively pojawiła się w stylizacji, która jest nieco ułagodzoną wersją stylu mob wife, obecnie trendującego zwłaszcza wśród gwiazd. Aktorka wybrała płaszcz w komplecie ze spódnicą imitujące skórę żyrafy z kolekcji Michaela Korsa wiosna-lato 2024. Jej look uzupełnia basicowa brązowa bluzka oraz ponadczasowe brązowe kozaki z luźną cholewką. Blake dobrała do stylizacji brązową torebkę oraz wyrazistą biżuterię ze zwisającymi kolczykami oraz pokaźnymi pierścionkami. Aktorka świetnie uzupełniła swój wizerunek fryzurą z pofalowanymi włosami oraz makijażem z oczami podkreślonymi smoky eye.

Blake Lively udowadnia, że jest modowym kameleonem

To kompletnie odmienna stylizacja od tej, w której pojawiła się trzy dni temu podczas finału Super Bowl. Wówczas gwiazda miała na sobie luźny, nonszalancki komplet dresowy pochodzący ze współpracy adidasa i Balenciagi, który idealnie wpisał się w barwy drużyny Kansas City Chiefs.

Styl Blake Lively naturalnie ewoluował od momentu jej pojawienia się w serialu „Gossip Girl”, który przyniósł jej popularność. Gwiazda chętnie wybiera maksymalistyczne projekty Michaela Korsa, a na czerwonych dywanach i modowych wydarzeniach, jak np. gala MET, Blake Lively jest zawsze jedną z najbardziej wyróżniających się gwiazd.

Zobacz również:

Ewelina Kołodziej
Proszę czekać..
Zamknij