Znaleziono 0 artykułów
24.11.2022

Powrót bohaterów „To właśnie miłość”

24.11.2022
Keira Knightley i Chiwetel Ejiofor w filmie „To właśnie miłość” (Fot. Materiały prasowe)

Fani komedii romantycznej „To właśnie miłość” od niemal 20 lat traktują seans filmu jak gwiazdkowy rytuał. Teraz bohaterowie produkcji spotkali się ponownie na planie jubileuszowego programu.

Wygląda na to, że w tym roku pierwsza gwiazdka rozbłyśnie kilka tygodni wcześniej. Obsada świątecznego klasyka „To właśnie miłość” spotka się w programie ABC „The Laughter & Secrets of Love Actually: 20 Years Later” („Śmiech i sekrety filmu To właśnie miłość: 20 lat później”). Dziennikarka Diane Sawyer porozmawia z członkami obsady: Emmą Thompson, Hugh Grantem, Billem Nighym czy Laurą Linney.

Poznamy zakulisowe sekrety, przypomnimy sobie najzabawniejsze i najbardziej wzruszające momenty, dowiemy się, dlaczego film stał się popkulturowym fenomenem.

Na oficjalnym koncie stacji ABC na Twitterze zamieszczono wpis: „Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, wszyscy potrzebujemy trochę miłości…” oraz zwiastun programu. Bohaterów poproszono o dokończenie zdania: „Miłość…”, na co Hugh Grant żartobliwie odpowiada: – … nie istnieje.

Emma Thompson wspomina natomiast, że Grant zapytał ją kiedyś o to, czy „To właśnie miłość” nie jest aby najbardziej szalonym filmem, w jakim zagrali. Hugh przypomina też swój kultowy taniec i zdradza, że to on wpadł na pomysł, żeby na pląsach przyłapała go asystentka.

Program zostanie wyemitowany 29 listopada w telewizji ABC.

Agnieszka Brzostowska
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Powrót bohaterów „To właśnie miłość”
Proszę czekać..
Zamknij