Znaleziono 0 artykułów
02.08.2022

Charlotte Casiraghi gwiazdą najnowszej kampanii Chanel

02.08.2022
Fot. SMITH / Materiały prasowe Chanel 

Charlotte Casiraghi została twarzą pre-kampanii Chanel na sezon jesień-zima 2022-2023. Na zdjęciach promocyjnych pozuje w tweedzie, ukochanej tkaninie Mademoiselle Coco.

Charlotte Casiraghi od dziecka miała kontakt z wielką modą. Jej babcia, Grace Kelly, uwielbiała kreacje światowych projektantów. Rozsławiła torbę Hermèsa, a w jej szafie wisiało mnóstwo żakietów od Chanel. Miłość do tweedu przekazała córce, księżniczce Karolinie, a ta kolejnej członkini rodu – Charlotte.


W grudniu 2020 roku Charlotte Casiraghi dołączyła do ambasadorek Chanel. Wystąpiła w kampanii marki na sezon wiosna-lato 2021 i otworzyła pokaz haute couture na wiosnę-lato 2022, wjeżdżając na wybieg na koniu.

Teraz Charlotte została twarzą pre-kolekcji Chanel na jesień-zimę 2022-2023. W klipie, nakręconym przez SMITH, przechadza się po opustoszałym molo. Wiatr rozwiewa jej włosy, a kamera śledzi rozmarzone spojrzenie. Rzeczywistość przenika się ze snem. W tle słyszymy romantyczny utwór Sir Alice „Phantom”.

Fot. SMITH / Materiały prasowe Chanel

Charlotte uosabia powab Chanel w bardzo autentyczny i naturalny sposób, pozostając jednocześnie wierną swojej osobowości mówi Virginie Viard, dyrektor kreatywna marki.

Virginie zna mnie od dziecka. Rozumiemy się bez słów – dodaje Casiraghi. – Na tę kolekcję składają się komfortowe ubrania na co dzień. Dżinsy, koszule i aksamitne tkaniny. Naprawdę jest w czym wybierać.

Pre-kolekcja Chanel jesień-zima 2022/23 jest już dostępna w butikach marki.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij