Znaleziono 0 artykułów
29.03.2019

Ciążowa garderoba księżnej Meghan warta majątek

29.03.2019
Meghan w sukni Givenchy(fot. Jeff Spicer/BFC/ Getty Images)

Jak wyliczyli obserwatorzy i specjaliści od stylizacji księżnej Sussex, jej ciążowa garderoba kosztowała ponad 500 tysięcy dolarów. To siedem razy więcej niż na ciążowe stylizacje wydała księżna Kate.

Wyliczeń podjął się portal Lovethesales.com. Jego pracownicy wzięli pod lupę wszystkie 77 ciążowych stylizacji, w jakich w ostatnich miesiącach pojawiała się publicznie księżna Sussex. Wieczorowe kreacje oraz bardziej casualowe, ale jak się okazuje, nadal bardzo luksusowe zestawy, kosztowały łącznie pół miliona dolarów. To siedem razy więcej niż na ciążową garderobę wydała Kate Middleton.

Taka różnica nie dziwi, jeśli choć trochę prześledzi się marki, na jakie podczas ciąży stawiały obie księżne. Podczas gdy Meghan zachwycała opinię publiczną kreacjami z metką Givenchy, Carolina Herrera, Victoria Beckham i, ostatnio, vintage Dior, Kate także wybierała projekty znanych domów mody, ale przeplatała je propozycjami bardziej przystępnych cenowo marek, jak chociażby Seraphine. 

Meghan w sukni projektu Wesa Gordona dla marki Carolina Herrera (fot. Getty Images)

Portal prześledził jednak nie tylko koszt ciążowych stylizacji Meghan, ale także reakcję, z jakimi spotykały się one w mediach społecznościowych. I tak, z badań wynikło, że najbardziej lubianą w social mediach kreacją księżnej Sussex była czarna suknia Givenchy, w której pojawiła się na rozdaniu British Fashion Awards. Drugie miejsce przypadło białej stylizacji złożonej z sukienki Calvina Kleina i płaszcza Amandy Wakeley. Pierwszą piątkę zamyka chyba najbardziej casualowy zestaw, w jakim ostatnio widziano Meghan. To czarne legginsy Lulu Lemon, beżowy płaszcz z wełny i sneakersy Ultraboost adidasa. 

Redakcja Vogue.pl
  1. Moda
  2. Selekcje
  3. Ciążowa garderoba księżnej Meghan warta majątek
Proszę czekać..
Zamknij