Znaleziono 0 artykułów
10.12.2021

Tymczasowy butik Cloudmine w warszawskiej Wozowni

10.12.2021
UMIAR / Fot. materiały prasowe

Święta to także czas obdarowywania się prezentami. By ułatwić ich wybór, butik Cloudmine otwiera nową, tymczasową lokalizację. Od 10 grudnia projekty polskich twórców są dostępne także w warszawskim barze Wozownia.

Michał Loba, Tymek Jezierski i Julia Mirny przygotowali wyjątkowe grafiki. Od Turtle Story dostaniemy unikatowe akcesoria do włosów, od Hemp Juice – olejki CBD, a od Malwiny Konopackiej – oryginalne wazony. To tylko niektóre spośród projektów dostępnych w Cloudmine Pop Up Shop w Wozowni. Oprócz nich znajdziemy wyroby między innymi takich marek, jak Asana, Cudo, Hygge Nights, Mandel czy Maksimiuk. Wszystkie projekty oczywiście z metką „made in Poland”.

Julia Mirny / Fot. materiały prasowe

Tymczasowy butik otwiera się się 10 grudnia o godz. 12 w barze Wozownia przy Nowym Świecie 1 w Warszawie. Specjalnie na to wydarzenie Wozownia i Cloudmine przygotowali dla gości wyjątkowe menu ze starannie dobranymi naturalnymi winami. Obowiązuje wstęp wolny.

Cloudmine Pop Up Shop w Wozowni będzie otwarty codziennie od 10 do 23 grudnia w godzinach od 12 do 18. Za zakupy można zapłacić kartą lub Blikiem. Projekty polskich twórców wciąż także będą dostępne w stałej lokalizacji Cloudmine przy Paryskiej 17 na warszawskiej Saskiej Kępie.

Informacje na temat Cloudmine Pop Up Shop w Wozowni można śledzić na profilach organizatorów na Facebooku.

Hanna Łopuszyńska
Proszę czekać..
Zamknij