Znaleziono 0 artykułów
04.06.2018

Urodzony 4 czerwca. 10 lat butiku Cloudmine

Katarzyna Pietrewicz

Od powstania butiku Cloudmine minęło 10 lat. Z tej okazji właścicielka, Marianna Grzywaczewska razem z całym zespołem przygotowała liczne niespodzianki i wydarzenia, tak żeby fani miejsca mogli świętować okrągły jubileusz przez cały rok. Premierę urodzin zaplanowano na 4 czerwca, czyli rocznicę wyborów w 1989 roku. To data, która w wizji Marianny symbolizuje nadzieję, wolność, optymizm i przyszłość, czyli hasło przewodnie urodzin.

Butik Cloudmine powstał w 2008 roku i był jednym z pierwszych sklepów w sieci z produktami vintage. Po kilku latach przekształcił się w przestrzeń, w której prezentowane są produkty polskich projektantów i artystów. Stworzone przez Mariannę Grzywaczewską miejsce jako pierwsze w Polsce oferowało online kolekcje takich rodzimych twórców, jak: Ania Kuczyńska, Michał Szulc, Nenukko czy Justyna Chrabelska. 

Charakteryzujący się starannie wybranymi ubraniami i przedmiotami wysokiej jakości butik działa także stacjonarnie przy ul. Paryskiej 17. Tu oganizowane są wystawy, prezentacje kolekcji i spotkania związane z etyką w modzie. 

Hasłem przewodnim urodzin Cloudmine jest słowo przyszłość: – To bardzo pojemne pojęcie, które ma w sobie dużo przestrzeni, niewiadomych zdarzeń, oczekiwań i optymizmu – mówi Marianna Grzywaczewska. – Moda, sztuka, design mogą lub wręcz muszą iść w parze z wartościami i wizją zmiany. Dlatego właśnie poprosiłam dziesięciu artystów, by zinterpretowali to słowo dla Cloudmine – dodaje właścicielka. 

Na fanów butiku czeka urodzinowa kolekcja, która otwiera obchody okrągłej rocznicy. Wśród projektów znajdą się sukienki na lato od Natalii Siebuły i Justyny Chrabelskiej, koszule z wyciętymi plecami od Sylwii Rochali, lniane kimono od Łyko, bielizna Rilke, kostium kąpielowy Makoty oraz seria dodatków. Obok projektów twórców współpracujących z butikiem pojawi się po raz pierwszy pierwsza, autonomiczna kolekcja Cloudmine, czyli produkty z chmurką – koszulki, szczotki do ciała i filiżanki. Dodatkowo na fanów czeka Secret Party pod koniec czerwca, cykl warsztatów Cloud Lab, kolejna odsłona cyklu Cloudgirls, a także specjalne karty stałego klienta i inne prezenty.

1/14Bielizna Cloudmine x Rilke

Proszę czekać..
Zamknij