Znaleziono 0 artykułów
08.09.2022

Daisy Ever So Fresh od Marca Jacobsa: Perfumy, które zatrzymają słońce na dłużej

08.09.2022
(Fot. materiały prasowe)

Co pozwoli zatrzymać lato na dłużej, rozpogodzi nawet najbardziej pochmurne jesienne poranki? Co przywróci wakacyjne wspomnienia, przywołując zapachy dojrzewającego w słońcu mango czy soku z pomarańczy, cieknącego po palcach? Odpowiedź jest jedna – perfumy od Marca Jacobsa Daisy Ever So Fresh.

Do owocowo-kwiatowej rodziny Daisy dołącza nowy zapach – Daisy Ever So Fresh, cytrusowa odsłona klasyku. Pierwsze skrzypce grają w nich bowiem orzeźwiające i przeplatające się esencje mandarynki, mango i ananasa. W jego sercu wybijają akordy wody różanej i kwiatu pomarańczy, a całą tą energetyczną mieszankę zamykają ciepłe nuty drewna kaszmirowego, które pobudzają woń przez cały dzień.

(Fot. materiały prasowe)

Uważni wyczują też jaśmin, fiołek i kwiat jabłoni – takie było założenie Alberto Morillasa, nosa tej niezwykłej kompozycji. Chciał uchwycić spontaniczność, młodzieńczość, urok. To, czego nie wyraził przez same perfumy, dopowiedziano w kampanii autorstwa Alasdaira McLellana z Kaią Gerber, Jelixą Reyes, Bomi Basking i Daisy Ever So Fresh w rolach głównych.

Perfumy dostępne są w perfumeriach Douglas i Sephora oraz na douglas.pl i sephora.pl.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij