Znaleziono 0 artykułów
26.09.2021

Francuski styl według Kai Gerber

26.09.2021
(Fot. Getty Images)

W przerwach pomiędzy pokazami czy podczas spacerów z przyjaciółmi – stylizacje młodej supermodelki charakteryzują się estetyką, którą można natychmiast rozpoznać. Po krótkiej przerwie, gdy w zeszłym roku zamieniła eleganckie ubrania na styl athleisure (choć z dodatkiem torebek Celine), Kaia Gerber powróciła do ubrań, z których słynie: czarnych okularów przeciwsłonecznych, dżinsów, oversize’owych tweedowych marynarek i dodatków w paryskim stylu. Poniżej prezentujemy niezapomniane stylizacje Kai we francuskim stylu.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.co.uk. 

Kaia dumnie kroczy ulicami Mediolanu. Ma na sobie okulary przeciwsłoneczne, pudełkową marynarkę, dżinsy i torebkę Triomphe – oczywiście wszystko od Celine.

Jak supermodelka nosi zwykłe, podarte dżinsy? Oversize’owe spodnie łączy z butami Nike i marynarką w prążki.

W drodze na pokaz w Nowym Jorku Kaia zestawiła dżinsy z rozszerzaną nogawką z camelowym płaszczem i swetrem od Marca Jacobsa (2020)

W sposób godny prawdziwej supermodelki Kaia zarzuciła dwurzędowy trencz na look składający się z prostej dzianinowej bluzki, ciemnych spodni i sportowych butów.

Aby uzyskać nonszalancki styl francuskiej dziewczyny, łączy marynarkę vintage w kratę z conversami.

Na letni spacer Kaia założyła dżinsowe szorty, którym elegancji dodała szara dwurzędowa marynarka.

Płaszcz to mocny akcent w stroju noszonym po pracy. Widoczny na zdjęciu płaszcz z owczej skóry podkręci każdy look.

Stylowe wejście: Kaia olśniewa w eleganckiej czarnej skórzanej marynarce z kolekcji Imaan x FRAME, zamszowych spodniach od Celine oraz z torebką By Far.

Stylowe wejście: Kaia olśniewa w eleganckiej czarnej skórzanej marynarce z kolekcji Imaan x FRAME, zamszowych spodniach od Celine oraz z torebką By Far.

Kaia w charakterystycznym dla siebie stroju, z dodatkiem w postaci zielonej torebki. Modelka wygląda bardzo swobodnie z włosami uczesanymi po pokazie, w którym brała udział chwilę wcześniej.

Alex Kessler
Proszę czekać..
Zamknij