Znaleziono 0 artykułów
26.12.2023

Białe spodnie będziemy nosić całą zimę 2024 roku

26.12.2023
(Fot. Spotlight. Launchmetrics / Agencja FREE)

Białe spodnie sprawdzą się nie tylko w letnie dni. Klasyczne białe spodnie damskie to uniwersalne rozwiązanie także na zimę 2024 roku. Jak stylizować białe jeansy damskie, szerokie spodnie i modele cargo?

Białe spodnie większości kobiet wydają się zarezerwowane na lato. Dziś białe spodnie jeansowe to przebój zimy 2024 r.

Kendall Jenner nosi szerokie białe spodnie na co dzień

Gdy temperatury spadają, a słońce ustępuje miejsca chmurom, nie sięgamy zbyt chętnie po jasne kolory. W naszej garderobie dominują przede wszystkim niebieskie jeansy lub czarne spodnie garniturowe. Inne podejście do zimowej pory roku ma jednak Kendall Jenner. Modelka razem z Phoebe Philo udowadnia, że białe spodnie, na które zazwyczaj decydujemy się wiosną i latem, świetnie wpisują się także w zimowe trendy.

Phoebe Philo przywraca do łask modne spodnie

Na jej powrót czekaliśmy z niecierpliwością – Phoebe Philo, która od czasu pożegnania z domem mody Céline w 2017 r. pozostawała w cieniu, w końcu zaprezentowała autorską kolekcję. Jej pierwsza linia (czyli seria trzech dropów online, pierwszy oznaczony jako A1, kolejny, który pojawi się na wiosnę – A2 i tak dalej) jest odą do minimalistycznego stylu i wyrafinowanej kobiecości. Nic dziwnego, że znalazły się tu modne fasony i białe tkaniny, bo właśnie te modele są polecane do pracy na zimę 2024 r. Wybór fasonu pozostawiamy każdej z was.

Eleganckie białe spodnie na pokazach kolekcji domów mody

W Courrèges Nicolas Di Felice zaprezentował białe spodnie dla kobiet z akcentami z lat 60. XX w. U Alaïa zaprojektowano białe spodnie rurki o wyrafinowanym fasonie, podczas gdy u Ferragamo białe spodnie miały fason cargo, a u Chloé pokazano, jak zestawiać białe spodnie w stylu Y2K z nowoczesną garderobą i z jakimi kolorami zestawiać biel.

Courreges (Fot. materiały prasowe)
Ferragamo (Fot. Spotlight. Launchmetrics / Agencja FREE)
Alaia (Fot. materiały prasowe)

Eleganckie połączenie białych spodni damskich z płaszczem to strój, w którym można fantastycznie wyglądać

Casualowy look z białymi spodniami w roli głównej testuje wiele gwiazd, co obserwowaliśmy podczas ostatnich tygodni mody. Oto jak uniwersalne spodnie i stylowe dodatki noszą bywalczynie pokazów.

(Fot. Getty Images)
(Fot. Getty Images)
(Fot. Getty Images)
(Fot. Getty Images)

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.fr.

Alexandre Marain
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Białe spodnie będziemy nosić całą zimę 2024 roku
Proszę czekać..
Zamknij