Znaleziono 0 artykułów
28.08.2023

Modowa obsesja na punkcie butów Mary Jane nie skończy się z latem

28.08.2023
(Fot. Getty Images)

Eleganckie, minimalistyczne, wygodne. Nic dziwnego, że gwiazdy pokochały buty Mary Jane. Noszą je Jennifer Lawrence, Dua Lipa i Kaia Gerber, a Margaret Qualley nawet poszła w nich do ślubu. Teraz najmodniejszy model lata pewnym krokiem przechodzi do trendów na jesień.

Jeśli chodzi o buty, w 2023 roku wszyscy mówili o przezroczystych naked shoes, gigantycznych crocsach i sportowych mulach. Ale nagłówki artykułów magazynów o modzie nie były poświęcone wyłącznie awangardowym stylom. Buty Mary Jane – wszelkiego rodzaju: od tych na platformie przez szpilki po balerinki – cieszyły się ogromną popularnością, były uwielbiane za dziewczęcy, a jednocześnie dopracowany design.

Modele z grubą na kilka centymetrów podeszwą i masywnymi obcasami były hitem na czerwonym dywanie, podczas gdy dziewczęce balerinki – takie jak kultowe Ava marki The Row, których fankami są Zoë Kravitz i Jennifer Lawrence – stały się podstawą codziennych stylizacji gwiazd. Szukasz butów w stylu Mary Jane? Przejrzyj bogatą ofertę Carel Paris. Warto zwrócić uwagę na modele z dwoma i trzema paskami oraz niskim obcasem na słupku. Najlepsze buty typu Mary Jane łączą styl z wygodą.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.co.uk.

Alice Cary
Proszę czekać..
Zamknij